Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok egy tapasztalt férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy tapasztalt férfi után tényleg olyan rossz egy teljesen tapasztalatlan férfival kezdeni vagy ez csak egy buta általánosítás?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Hülyeség....

Ha valakit szeretsz akkor önmagáért szereted azért mert olyan amilyen!

2018. ápr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attol fugg,ki az. Ha nagyon bejon a srac,akkor nem baj,ha nekem kell kikepzest tartanom az agyban.

N/34

2018. ápr. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha csókolózni se tud, az baj.
2018. ápr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha tapasztalt az a baaaj, ha tapasztalatlan az a baaaj...
2018. ápr. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Párom nem szexuálisan, hanem a kapcsolatokat tekintve elég tapasztalatlan, és azért így fél év után azt mondom van, amikor sokkal könnyebb lenne, ha ezeket a hülye apró dolgokat megtanulta volna egy exel. De ez van, a szerelem nem válogat.
2018. ápr. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha valakibe szerelmes vagyok nem érdekel az ilyesmi. Mit értesz tapasztalanság alatt?
2018. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Azért azt figyeled, hogy a tapasztalatlanokat savazó lányok sohasem említenek meg konkrétumokat, hiszen akkor rögtön kiderűlnek, hogy milyen phaszság az, amire hivatkoznak. :D
2018. ápr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Az igaz, hogy sokszor nem következetesek és ismeretség nélkül negatív előítéleteket mondanak.
2018. ápr. 15. 19:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Na akkor én lányként mondom hogy elején nagyon meglátszik ha kevés tapasztalat (nem volt szűz azért még én se túl tapasztalt) lehet kicsit nehezebben indul megy a szerencsétlenkedés nem tudjuk mi jó a másiknak viszont annyiból sokkal jobb hogy tényleg együtt kell kitapasztalni és sokkal természetesebben és könnyebben megy az össze hangolódás mint ha tapasztaltabb mindkét fél
2018. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 és íme az újabb tök általános phaszság konkrétumok nélkül. (#7 voltam :)
2018. dec. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!