Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodtam az exemmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodtam az exemmel? Nektek is volt már ilyen, utána ti is furán éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a volt barátom is és a jelenlegi barátom is előttem álltak,és mindketten azt mondták, szeretnek. A volt barátom megölelt, álmomban azt éreztem, bár sose engedne el. Aztán amikor kiment az ajtón, életemnek hívott, de én nem mentem utána, a jelenlegi barátommal maradtam, és sírni kezdtem. Igazából sokat gondolok a volt barátomra, de minden a páromhoz köt. Fura álom volt ez számomra. És kicsit zavaró is.
2018. ápr. 9. 05:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, miért álmodtál az exeddel. De mielőtt elkezdenél elméleteket gyártani, használd a józan eszed. Az exed nem véletlenül ex.
2018. ápr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az szinte biztos hogy nincs rendben a mostani kapcsolatod. Aminek te is lehetsz az oka, nem feltétlen a mostani párod vagy az hogy nem illetek össze.
2018. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen, pedig rendben van a jelenlegi kapcsolatom.

Néha napközben is eszembe jut az exem vagy, ha olyan helyen járok, ahol sokat voltunk együtt.

Szerintem mindenki álmodik és gondol néha az exére és szinte mindenkit meg is visel lelkileg ez a dolog.

2018. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, még sosem álmodtam az exeddel.
2018. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!