Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sok csalódás mellett, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok csalódás mellett, ami rombolja az önbizalmat, hogyan legyen pozitív a hozzáállásom?

Figyelt kérdés
Egyesek könnyen mondják ezt: "változtass a hozzáállásodon, légy pozitív" ja mintha az olyan könnyű lenne a sok kudarc után.
2010. jún. 12. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi igen?
2010. jún. 12. 10:43
 3/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rossz súlycsoportban mérkőztél.Haverom faterja mindíg azt mondta,mikor fiatalok voltunk-Srácok!Válasszatok egy kasztal lejjeb lévő nőt és mindíg fel néz majd rátok!-

A pozitív hozáálás is segít,bár én a legtöbb nőt full depresszióból dugtam meg.

És abban sincs szégyen ha fizetsz érte,mindíg mosolyogva távozol utána.

2010. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menj prostihoz,az tuti nem fog elküldeni,ha van pénzed!
2010. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem az utolsó elég bizarrnak tűnik. K.rvázással nem igazán lehet növelni az önbizalmadat, csak mutatni, hogy tényleg hova jutottál.


Az viszont lehet, hogy rossz társaságba próbálsz beilleszkedni. (kudarc, ha nem mered kimondtani, hogy nőógyi probléma, vagy általában magányos vagy, annál kevesebbet tudunk segíteni) Lehet, hogy nem benned van a hiba.

Hidd el, segíteni fog, ha megpróbálod megfogadni a tanácsom. Én most felteszem, hogy társasági problémád van.

Szóval lehetsz pozitív, de ne úgy, hogy érezhesd valahol, hogy bébán fog végződni, ne csapd be önmagad, mert annál jobban pofára fogsz esni. Pl ha a társaság körülötted kihasznál és teli van beképzelt f..szal, akkor sz.rd le őket, és ébredj rá, hogy mennyire gyökerek. Mivel itt a nyár (gondolom iskolás vagy) keress új és jobb társaságot. Nézd meg, milyen lehetőségek vannak, és te nézd le azt, aki téged lenézett.


A lényeg, hogy ne annak próbálj megint mégjobban megfelelni, amik eddig kudarccal végződtek, mert sose lesz jobb. Egyébként szerintem nem vagy gyökér.

2010. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az utolsót 10:44-re értettem
2010. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Márpedig szerintem a prostizás akkor is növeli az önbizalmat!
2010. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2.vok

Egyértelműen növeli.Azt meg nem vágom mire érti a kedves 3."hogy hova jutottál"Hogyha valakinek éppen nincs nője,lóvéja meg van,miért ne fizethetne be egy gyönyörű nőre,aki minden kívánságát lesi.Nem értem az előítéleteket az örömlányokkal kapcsolatban.Többségében viszonylag értelmes nagyon szép nők.

2010. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs a 4.
2010. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erre már nem tudok mit mondani.. okos szép nők mennek el prostinak? o.O Úristen, de gáz. Éppen azok, akik eladósodtak, mert semmi máshoz nem értenek. ha neked a prosti egy sikerélmény, akkor gratulálok -.-
2010. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!