Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sok csalódás mellett, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok csalódás mellett, ami rombolja az önbizalmat, hogyan legyen pozitív a hozzáállásom?

Figyelt kérdés
Egyesek könnyen mondják ezt: "változtass a hozzáállásodon, légy pozitív" ja mintha az olyan könnyű lenne a sok kudarc után.
2010. jún. 12. 10:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem okos,értelmes=nem dumál fölöslegesen és az összes fúrcsa vagy szokásos kívánságodat teljesíti,hülye körök lefutása nélkűl.Akiket én ismertem nem eladósodottak voltak,inkább naív optimisták,szebb jövőben reménykedők.Főleg Hollandiában,de itthon is.

Pl szakítás után pár hónapig nem tudom neked mennyi kedved van nőknek szépelegni vagy hosszabb távon elviseli a társoságukat,viszont dugni meg kell és az sem árt,ha formában maradsz.De unalom ellen is jó.

2010. jún. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!