Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek sikerült már összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek sikerült már összejönnie félénk, bátortalan pasival az, hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Ha valami ultra véletlen folytán randira mert hívni, netalán kapcsolat is lett belőle az milyen volt?

Honnan lehetett tudni, hogy tetszel neki?



2018. ápr. 11. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokat kerülgettük egymást. És volt egy nyugodt kettesben eltöltött pillanatunk, amikor bevallotta az érzéseit.

A kapcsolatunk, olyan volt, mint amikor az ember, hirtelen talál egy kavicsot a poros úton, leporolja és rájön, hogy az egy drágakő.

2018. ápr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első


El bírom képzelni mennyire csiszolatlan gyémánt :D

2018. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkoriban még fogszabályzója volt, nyurga, de pocakos, szőrös tinifiú, én meg 17 éves és odavoltak értem a fiúk. Nekem meg csak ő tetszett, úgyhogy odamentem hozzá és elhívtam határozottan. Eljött, azóta együtt :D (ennek 4 éve)
2018. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, él év! után hívott el,együtt voltunk x ideig, közben rájöttem hogy a kedves exem nem bátortalan, hanem tketlen anyucifia.


Szakítottam is vele lassan 3 éve, és 1,5 éve már egy normális tényleg felnőtt férfival élek együtt.

2018. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!