Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfogadni magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi a cicim! Melltartó nélkül nem alszom, mindig melltartó van rajtam. Életemben egyszer voltam strandon. Nem szerettem a nyarat, mert akkor kevesebb ruha kell. A munkahelyemen kívűl nem is járok már sehova. Szívem szerint ki sem lépnék már az utcára. Annyira fájjó, hogy nekem ennyire pici cicim van. Nem merek kapcsolatot kezdeni, ha volt is akkor sem vetettem le a melltartómat.A mell műtétől félek. Sokszor meg kaptam már , hogy milyen pici a cicim, meg minek hordok melltartót. A munkahelyemen is az öltőzőben siettek az öltőzéssel. Fogadjam el önmagam, tudom de ezt, hogy csináljam??? Szeretnék egy két tanácsot kapni, lehetőleg kis mellű hölgyektől.Köszönöm szépen .

2018. ápr. 11. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2018. ápr. 11. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Neked olyan fiukra kellene leginkább hallgatni akik szeretik a kis mellü lányokat. Ha látnád, hogy náluk pontosan a kis mell a nagy vonzeröd.
2018. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Végülis nekem is kisebb mellű barátnőm volt.. Imádtam neki bekapni a bimbókat. Nagyon is élvezte! Szívesen csinálnám még kismellű lányoknak! Én is imádom. Írhatsz privit akár. 20/f
2018. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan férfiak, akik mást is néznek, nem csak a melleket. Egy ilyen férfi kellene melléd, ő meggyőzne arról, hogy a mellméreten túl is van élet. Lábaiddal meg vagy elégedve? Nekem a lábak fontosabbak, mint a mellek. Volt egy kolleganőm, vékony, melle semmi, arca előszőr csúnyácska, aztán ahogy megismertem, egyre szebb lett. Volt barátja, de a mai napig gondolok rá. Sokat dolgoztunk együtt, sokat beszélgettünk, vele mindig voltak ilyen hasfájós nevetéseim, minden hülyeségben benne volt. :D Azért kíváncsi lennék, Ő mire emlékszik belőlem, nekem nem a kis melle jut eszembe elsőként.
2018. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a melled mérete kell számítson, kis mellü lányok/nők it tudnak nagyon jól kinézni. Szerintem ez veled is így van. És ha ez nyugtat rajtad egy kicsit én szeretem a kis mellű lányokat.
2018. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!