Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemi útján terjedő betegség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi útján terjedő betegség?

Figyelt kérdés
A péniszen a makk alatt fehéres turós akármi, a makk alatt egyik része vörös szinű.
2010. jún. 12. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg féle nyavalya van. Menj el vele urológushoz, az majd megmondja. Lehet, hogy csak gombás fertőzés. Most milyen választ vársz?
2010. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van barátnöm. Eléggé sokszor vok vele és nem igen védekeztünk. Szerdán voltam vele utoljára. A kérdésem az hogy tőle kaphatam e el ilyesmit?
2010. jún. 12. 13:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószínű.
2010. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az fasza. Tehát félre is kúr mi?
2010. jún. 12. 13:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én úgy tudom, az ilyen problémákkal bőrgyógyászatra kell menni, mert annak az osztálynak a neve bőrgyógyászat és nemibeteg-gondozó osztály (vagy bőr- és nemigyógyászat.

Az urológia a vizeletkiválasztó és az ezzel kapcsolatos szervekkel foglalkozó orvostudományi ág, persze ebben valamilyen szinten a pénisz is benne van, de nem annak "külső" megbetegedései.

Szóval szerintem fordulj bőrgyógyászhoz, mert ez mindeképp valamilyen nemi betegségre utal.

2010. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tudom hogy hova kell vele menni. Csak mivel hétvége van ezért nem tok rögtön rohanni. Csak gondoltam addig informálodok.
2010. jún. 12. 13:20
 7/12 anonim ***** válasza:
a nők is össze tudnak szedni gombát, fertőzést strandon, uszodában, nyilvános wc-n, nem megfelelő intim higiéniával (pl tambon felrakása előtt nem most kezet) stb. nem kell rögtön arra gondolni, hogy félrekefélt. persze vannak olyan nemi betegségek, melyek nyilván csak szexuális úton terjednek, de azt csak az orvos tudja megmondani. a barátnőd is mielőbb menjen el nőgyógyászhoz, mert valószínű, hogy őt is kezelni kell.
2010. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barátnődtől kaptad el, de ez nem jelenti azt, hogy megcsalt! A lányok sok helyen összeszedhetnek ilyesmit- közös WC, fürdők, vagy bizonyos gyógyszerek szedése mellett könnyebben alakul ki gombás fertőzés (pl. fogmazásgátló...). Én is összeszedtem ilyet miután egy hétig a Balatonon nyaraltunk. Szóval nem kell egyből a legrosszabbra gonodlni :/ Így viszont jobb, ha ő is elmegy a nőgyógyászához, akkor is, ha neki nincsenek tünetei.
2010. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt még kihagytam h enyhén viszkető érzés azért van.
2010. jún. 12. 13:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem HPV-d van
2010. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!