Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meg van a közös szimpátia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg van a közös szimpátia a tanár és diák között akkor lehet köztük komolyabb is? Hogyen közeledjek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 13:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mármint párkapcsolat? A tanár - ha kiderül, hogy a diákjával van együtt - elveszíti az állását. Márpedig az ilyen mindig kiderül. Várd meg, míg végzel vagy váltson munkahelyet és akkor lehet.
2010. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Hány évesek vagytok??
2010. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, jobb, ha megvárod, míg végzel, egy iskolában annyi pletykás ember van, nagyon hamar kiderülhet, ha összejönnél a tanárral. Egyébként ha nem olyan nagy a korkülönbség, akkor simán lehet belőle valami. Gimiben 11. osztálytól volt egy tanárom, aki 24 volt, mikor én 17, ennyi korkülönbség még szerintem bele is férne, bár nekem nem jutott volna eszembe összejönni vele.
2010. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

te beteg vagy, a tanár meg sokkal-sokkal okosabb tenálad, elvégre diplomája van!


te számára csak egy naplóbejegyzés vagy a sok közül. csak játszik veled.


amúgy ha más diákjával is ilyen jó a kapcsolata, arra te féltékeny lennél?

2010. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy leányzó, aki 17 évesen jött össze a 23 éves informatika tanárával. Szerencséje volt, nem derült ki, de elég jól is titkolták... Következő évben elballagott, ennek kb 5 éve, és azóta is együtt vannak! :) Nem feltétlenül nézi le egy diplomás ember azt, akinek nincs még ilyen végzettsége! Viszont egyet kell hogy értsek az előttem szólókkal! Ha nekem szimpatikus a tanárom, már csak azért sem próbálkoznék nála, amíg abba nem hagyom a sulit, mert nem akarom hogy miattam veszítse el az állását! Amúgy is sorba állnak az emberek a munkaügyiben, nem hiányzik, hogy valaki miattam kerüljön oda! Nem ér annyit az egész!
2010. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
20év van köztünk
2010. jún. 12. 13:59
 7/21 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd, 20 év nagyon sok.
2010. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
hát wazze te tényleg beteg vagy...
2010. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
szerintem 20 év nem sok, csak titokban kell tartani...de ha tanít téged akkor még várj, mert az osztálytársaid minden jó jegynél megkérdőjelezik majd hogy objektív volt -e és ez az ami az állásába kerülhet...szal csak titokban, az még izgalmas is lehet...vagy várj amég elballagsz
2010. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem beteg, csak szerelmes. Egyszer lennél hasonló helyzetben, utána nem oltogatnál másokat...

Kérdező, a saját érdekedben mondom, keress egy jó társaságot, biztos találsz köztük valakit, aki korban jobban illik hozzád.

2010. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!