Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meg van a közös szimpátia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg van a közös szimpátia a tanár és diák között akkor lehet köztük komolyabb is? Hogyen közeledjek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 13:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

14:09 ez a mondat de tetszett nekem:

"Nem beteg, csak szerelmes. Egyszer lennél hasonló helyzetben, utána nem oltogatnál másokat..."

Ez milyen igaz!!

Én is szerelmes vagyok a Tanárnőmbe már 3 és fél éve...Idén ballagtam a suliból most készülök a vizsgákra s ha ezek megvoltak lehet elmondom Neki mert már nem bírom....

Kedves Kérdező...Szerintem a szerelemben a kor nem igazán számít ha szeretitek egymást...hát hány olyan van hogy valaki idősebb férfivel vagy nővel jár!!

Sok sikert kívánok Neked!! ;)

2010. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
ma 14:08 és hogyan közeledjek felé hogy tudja akarok valamit? de mégse legyen azért feltünő?
2010. jún. 12. 14:29
 13/21 anonim ***** válasza:
hát először is fiú vagy vagy lány? és a tanár mien nemű? azért nem ugyanazok a közeledési módok ez nemtől is függ :)
2010. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
ő a férfi
2010. jún. 12. 15:32
 15/21 anonim ***** válasza:
és ha esetleg az van hogy tanárnő és diáklány??
2010. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

hogyan közeledjek felé hogy tudja akarok valamit? de mégse legyen azért feltünő?

tanárom férfi

2010. jún. 12. 16:03
 17/21 anonim ***** válasza:

hmm..hát ha csak az ő óráira öltöznél ki az feltűnő lenne szal inkább ne, de azért persze nem árt ha csinos vagy mikor találkoztok,


pl próbálj kettesben maradni vele, és testbeszéddel jelezz..( erről sok könyv szól + interneten is van info) vagy pl "rejtett érinések"..bár azzal azért óvatosan..vagy akár viccelődve meg is jegyezheted h jóképű..és ha te is teccel neki lehet h elgondolkodik rajta h komolyan gondoltad-e:)

most más így hirtelen nem jut eszembe

2010. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
rejtett érinések mire gondolsz?
2010. jún. 15. 08:05
 19/21 anonim ***** válasza:

amikor úgy érinted meg hogy nem tűnik direkt érintésnek, de ha van érzéke hozzá akkor tudni fogja...

pl: átad neked valamit amit simán úgy is átvehetsz h csak a tárgyat fogod meg, de te kicsit mégis hozzáérsz a kezéhez..vagy (mondjuk ezt inkább pasik szokták, csak példának írom amikor nem talál valamit a gépen és úgy irányítod hogy nem az egeret fogod meg, hanem még a kezét az egéren és úgy vezeted...de mondom ezt pl pasik szokták...

de egy lányosabb: ha olvassa a dogádat menj közelebb (hogy érezze az illatod) és úgy mutasd meg mire gondoltál :) (bár ezt ne az osztály előtt hanem ha kettesben vagytok

2010. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
és hogyan bátoritsam?még
2010. jún. 15. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!