Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Panaszáradat. Szenvedek, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Panaszáradat. Szenvedek, mert a barátom és a haverjai a fülem hallatára simán kibeszélik, ki tetszik a barátomnak, ki jön be neki, kit környékezne meg. Ajj?

Figyelt kérdés

Olyan ciki, olyan megalázó, olyan szomorú az egész... Tökre megterhel ezt az egészet elviselnem, de még így is inkább ez, minthogy mondjuk szakítsak. Hisz ami van az is azért fáj, mert nem egészen az enyém, ha szétmegyek, akkor még ennyire sem lenne az enyém.

Az van, hogy a barátom az tényleg csak a barátom, és nem a pasim. Mindenki tudja hogy kavarunk, de nem vagyunk egy rendes, hivatalos, komoly párkapcsolatban. Hanem ez a mai divatos viszony van köztünk, afféle dugópajtik, barátság extrákkal, nyitott kapcsolat, mindenki nevezze, ahogy akarja.

És olyan szörnyű, hogy rengetegszer van az, hogy ott vagyok én, ott van ő és a haverjai, és a fülem hallatára beszélik meg hogy ki a jócsaj, meg ki az aki a barátomnak bejön, ki az "új szerelme". Hisz mindenki tudja, jelenlegi szerelme nincs, de még a régi sem én vagyok... Hisz mi csak dugópajtik vagyunk, én csak a havercsaj vagyok, akivel néha lóg. Akivel nincs köztünk semmi komoly.

Utálom.

Utálom az egészet.

Múltkor ráadásul ketten mentünk volna moziba meg ilyenek, erre lefújja, mert neten megismert valami csajt, és randiznak. Gyűlölöm. Mármint a helyzetet. Nincs még egy nő, aki úgy van a szerelmével, hogy az közben a szeme láttára próbál másokkal szerelembe esni.

Otthon voltam, és rettenetesen éreztem magam. Erre késő éjjel, 11 fele csörög a mobilom, hívnak, menjek fel. Merthogy spontán összegyűltek, játszanak, ha van kedvem ugorjak fel. Még mentem is, és ott volt a csaj. Basszus. Első randi, és felviszi a haverokhoz? Ráadásul nem kínos neki, hogy a nő, akivel kufircol, ott van egy légtérben az esetleges leendő barátnőjével? De bevallom, úgy tereltem a szót, hogy ez a lány számára ki is derüljön, és a csaj ideje korán el is húzott.

Hát nehogy már. Lehet, hogy én csak egy barátság extrákkal kapcsolata vagyok, de ott azért még nem tartunk, hogy jó haveri viszonyhoz mérten falazzak neki önmagamat megtagadva.

Van egy dal, az I Knew You Were Trouble. Bár nagyon ronda benne a csávó, de imádom a videó klipet meg a zenét is, de már folyton bőgök, ha csak eszembe jut. Mert teljesen úgy érzem magam, mint Taylor a dalszövegben és a klipben. Bár ő nyilván nem egy ilyen szituációra szerezte a zenét, mint amiben én vagyok, de akkor is érzem a párhuzamot.

A barátom természetesen nem tudja, hogy reménytelenül belé estem. Nem mondhatom el, sőt, rá kell játszanom arra hogy "haver", mivel már sokszor mondta, hogy ha érzelmek jelennek meg nekem, akkor szóljak, és "szakítunk", na nem mint ha annyira lenne mit szétszakítani, tekintve hogy sosem voltunk összekötve.


2018. ápr. 13. 02:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

MOND

EL

NEKI

!!!

2018. ápr. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Megerdemled. Legkozelebb nem mesz bele ilyenbe. 😉

Voltal a boltban, hazamentel, bevasaroltal, megfoztel, most szepen edd meg amit foztel. :)

2018. ápr. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De hát nem mondhatom el neki... Azonnal bontaná az egészet...

Amúgy a dalt azért említettem, mert ezek a dolgok vannak ott is, úgy ahogy az életemben is: 1. Nagyon erős érzelmek, afféle "elsöprő" szerelem, 2. Az én hibám az egész, hogy egyáltalán belekerültem ebbe a tépázó helyzetbe, ha okosabb vagyok, ki sem alakul ilyen rohadt szituáció, 3. Nekem is bele van kódolva az egész viszonyba az elejétől fogva, hogy vége lesz, így mentem bele, így vagyok benne, pedig mint minden ember, én is olyan kapcsolatra vágyok, ami felőlem akár örökké is tarthat, 4. Nekem is néznem kell a más nőkhöz való közeledését...

2018. ápr. 13. 02:51
 4/15 A kérdező kommentje:
2# Gonosz vagy...
2018. ápr. 13. 02:52
 5/15 A kérdező kommentje:
Belinkelem az I Knew You Were Trouble-t, de csak akkor kattintsatok rá, ha nem zavar, hogy sírni fogtok... Nem akarom azt a fázist, amikor már csak az emlékek maradtak belőle, amik visszajárnak, de ő sosem jön már vissza hozzád, csak a róla őrzött emlékeid...
2018. ápr. 13. 02:54
 6/15 A kérdező kommentje:
Pl. most szombaton megint kettesben találkozom vele, egész nap együtt leszünk. Hogy mondanám el neki? Akkor sztem kb. az egész szombat le lenne fújva. :( Pedig reggel 9-től éjjelig egész nap együtt leszünk különböző elfoglaltságokon! Túra, lazulás, demonstráció a választások miatt...
2018. ápr. 13. 02:56
 7/15 A kérdező kommentje:

Ja, nem linkeltem be. :) Most vettem csak észre. Pedig egyik korábbi hozzászólásomban akartam. De most pótolom:

https://www.youtube.com/watch?v=vNoKguSdy4Y

2018. ápr. 13. 02:58
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok. Tul sok a rizsa. Embereld mar meg magad. Olyan gyenge a jellemed mint hokuszpok iq-ja torpapahoz merve. Mi lesz igy beloled? Semmi.
2018. ápr. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De hulye vagy. Erre nem lehet mit mondani.
2018. ápr. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig igaza van a 2-esnek. Ezt magadnak főzted. Most meg sírsz. Kár volt az egészbe belemenni.


Igenis mond el neki!


Ha szakít majd túlteszed magad rajta. Ez így sokkal rosszabb.

Mond meddig óhajtod kínozni magadat?

2018. ápr. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!