Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a másodlagos női nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a másodlagos női nemi jellegem nem fejlődött ki (szóval ránézésre férfi is lehetnék), attól még tetszhetek valakinek?

Figyelt kérdés

Nagyobb sikerem lenne, ha nem öltöznék nőnek, nem sminkelném magam és levágatnám a hajam? Papíron nőnemű vagyok, és a nemi szervem alapján is, de mellem például egyáltalán nem nőtt. Nincs genetikai betegségem.

Biszexuális vagy leszbikus lányok közt szoktam látni ilyeneket, akik nagyon férfiasak.


2018. ápr. 13. 20:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

Én meg rendszeresen látok ilyan lányokat abszolút jóképű férfiakkal mászkálni.

Na persze nem úgy, hogy teljesen le van vágva a hajuk. Ránézésre meg pont nem a mellméret határozza meg, hogy valaki nőnek néz ki vagy férfinak.

Tudom mert nem egy olyan kollégám van akik pl. nem járnak bevásárlóközpontban WC-re mert bár lányok, de fiúként élnek és nem véletlenül barátnőjük van épp ezért.

Kérdésedből viszont nem derül ki, hogy most csak a nagyon pici melleid miatt panaszkodsz vagy azt sem tudod eldönteni milyen nemű vagy és kihez vonzódsz.

2018. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem. Most csak kicsi a melled, ennyi? Vagy az arcod is férfias, és szőrös vagy?
2018. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szőrös, de nincsenek szép, nőies vonásaim. Smink nélkül és összefogott hajjal szerintem egyáltalán nem lehet eldönteni rólam, hogy milyen nemű vagyok. A csípőm szélesebb, mint az átlagos férfiaknak, de ezen kívül semmi nőies nincs rajtam.
2018. ápr. 13. 20:18
 4/18 A kérdező kommentje:
Valószínűleg biszexuális lehetek, de tapasztalatom még nem nagyon van.
2018. ápr. 13. 20:19
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nyugodtan sminkeld magad és hord egy kicsit csajosabb ruhákat. Attól, hogy kicsi a melled még nem leszel férfiasabb. Nekem is az és engem egyáltalán nem zavar. :)
2018. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Kicsilány, nem te vagy a Föld nevű bolygón egyedül, akinek kicsi a melle. GENETIKA, ennyi!


Sportolj, formásítsd a popsid. Ha már elől egy kicsit lapos vagy, akkor hátul legyél kerek. Derekad legyen vékony.


Egyébként pszichológus látott már téged?


Ne nyafogj már!! Más lánynak is kicsi a melle. Vegyél fel szoknyát, engedd ki a hajad, sminkelj.

2018. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%

Ne viccelj, magamról simán el tudom képzelni hogy tetszenél!


Ha téged zavar, akkor spórolj össze szilikon cicire.

2018. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kepet esetleg privatban?
2018. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A derék vékonysága szintén genetika...
2018. ápr. 13. 20:33
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Hú, de le lettem pontozva egyből minimum 17 ember által.

Valami érv vagy építő jellegű kritika a kérdezőnek esetleg, ha már ennyien itt vagytok?

2018. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!