Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi akinek a kikapcsolódás nem az alkohol vagy a tv/film vagy fetrengés?

Figyelt kérdés
Más otthoni program mi lehetséges ? Főzésen kívül, mert az alap.
2018. ápr. 14. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem az online játékok jelentik a kikapcsolódást. Kinek mi. Biztos van olyan akinek ugyanaz a kikapcsolódás mint neked. Valszínűleg ott találod őket amiket te csinálsz.
2018. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ül és les valamit vagy fekszik , alszik... ezeket kizárva nincs más ? 😃
2018. ápr. 14. 17:14
 3/17 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Online játék, biciklizés amíg jó volt, sétálás, számomra érdekes dolgok olvasása a neten.


Ezeket csinálom én... Szóval ja. Van. Bár én még mondhatni fiatal vagyok ahhoz hogy férfinek nevezzenek. 19/F

2018. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Neked mi a kikapcsolódás kedves kérdező ? :) Mész és vásárolsz ? Válogatsz és nézel ?
2018. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem túl jó kilátások. Gondolom, az fel sem merül ezek után, hogy valahova kimozdulni, ugye? Ha esetleg kedved szottyanna a szép időben egyet sétálni vagy mondjuk kutyázni, természetet járni, inkább elfojtod magadban, nehogy vita legyen belőle. De szép, tartalmas kapcsolat az ilyen...
2018. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Minden férfi szeret a gép előtt ülni és közös program a filmezés. Sokszor hallom, hogy a lányoknak ez unalmas dolog, de nem mernek szólni.

Kirándulás vagy séta az jó dolog. Azt sem lehet mindig.

2018. ápr. 14. 17:22
 8/17 anonim ***** válasza:

A főzésen kívül a felsoroltak nem szerepelnek az életemben, most éppen ez az agyzsibbasztó, előtt az egyik gyerekemmel voltam, reggel meg munka.

Most vagy dolgozok tovább itthon, vagy keresem tovább AZT a zenét

2018. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem szoktam vásárolni értelmetlenül.

Túl hiperaktív vagyok ahhoz, hogy nézzék például egy filmet. Nem köt le. Ha netezek, akkor is olvasgatok.

2018. ápr. 14. 17:24
 10/17 anonim ***** válasza:

kirándulás, motorozás, peca, foci..


bent meg akár sakk, vmi társas, főzés, szerelés, és igen net is de vmi hasznos, építő..


meg ugye nincs szabadidőm..a játék a gyerekeké

2018. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!