Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak nem éreznek semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nem éreznek semmit ha hirtelen lelépnek egy megkezdett szerelmi viszonyból?

Figyelt kérdés
Már rég óta ismerek egy férfit,mindig is nagyon vonzódtam hozzá,csak külföldön lakik,néha pedig haza jön.Egy buliban összejöttünk,de 3. tali után feküdtünk le egymással.5 napot töltöttünk együtt,ami csodalatos volt.Azt hittem belém szeret,de visszament külföldre és még csak nem is ír.Ez mit jelent egy férfinél?Hogyan lehet ennyire megjátszani a szerelmest,közben pedig semmi?Nekem ez nagyon fájdalmas...nem értem.Nem akartam hogy miattam itt maradjon,gondoltam kitalálunk rá megoldást.De ez már csak egy álom marad sajnos.Annyira érzéki,romantikus volt,aki folyton csak ölelt és csókolt,éreztem ahogy mindkettonkbol áradt a szerelem mintha egész életunkbe csak erre vártunk volna és tessék...eltunt.
2018. ápr. 14. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a férfiak lélektelen állatok. :D Egyébként honnan kéne tudnia ezt bárkinek is? A férfiak nem egy homogén halmaz.
2018. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, talán realizálta hogy ő külföldön, te meg otthon, így semmi esély komolyra.

Vagyis ő így érzi.

Én is kint dolgozom simán át lehet hidalni a távolságot, legalábbis én megpróbálnám ha lenne olyan nő akiért érdemes.

Engem konkrétan már utasítottak így vissza hogy szerinte nem működne mert nagy a távolság(sejtem ez csak a fedősztori volt). De egyébként meg ha nem próbáljátok meg hogy megy e, akkor nem is lehet megtudni....

2018. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem mindig meglep, hogy elvileg felnőtt nők képesek egy pár napos dugást is szerelmi viszonynak képzelni. Nem, nem érez semmit. Itthon volt, akart egy kis szexet, kapóra jöttél. Ennyi a történet.
2018. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Játszott ,jól érzed.Többet gondoltál bele.Nekem is volt ilyen esetem,de ott az történt,hogy nem is ment vissza külföldre dolgozni miattam,pedig csak pár napja ismert.
2018. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!