Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lépjek ki egy szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki egy szeretői viszonyból? Két és fél éve tart, volt lebukás, ő asszonnyal maradt, de közben a mi viszonyunk se szűnt meg. Egy munkahelyen dolgozunk, de nagyon nehéz hogy nem lehet így n

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 23:22
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ormális kapcsolatom. Az állandó egyedüllétről nem is beszélve...
2017. nov. 25. 23:23
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy hogy lépj ki belőle? Megmondom neki hogy apafej nem leszek többé a játékszered,húzz a p.be. Legyél nő! És ne egy játék amit lekap a polcról ha olyanja van. Most komolyan...ennél jobbat érdemelsz,ne hogy màr még te legyél lelkibeteg. Tilt töröl mindenhonnan. Munkahelyen egy “szia” és ennyi,semmi több. Lásd be ennek nincs értelme.
2017. nov. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Tudom, de ugyanakkor mással sincs esélyem ismerkedni. Nem járok sehova, érzelmileg meg sajnos kötődöm hozzá, bár tudom nem érdemli meg.. Úgy érzem sosem lesz már rendes kapcsolatom, mert nem vagyok rá képes.
2017. nov. 25. 23:30
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik munkahelyet és kezdj el kimozdulni otthonról.
2017. nov. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos olyan érzelmeket táplálsz amik nincsenek viszonozva és csak te fogsz ebben a dologban sérülni aminek semmi értelme nincs. Legyél erős és szedd össze magad,hagyd ott ezt a farkat,aki csak a p.nát látja benned! Mert bár most nehéz,de idővel újra helyre jössz és nyitott leszel másokra,és akkor majd újra megnyílik a szíved. Csak hagyj időt magadnak a “regenerálódásra”. Hidd el,minden nehézség után valami szebb és jobb jön,lehet klisés,de hidd el,neked is szántak valakit az életben aki majd boldoggá tesz.:D

Első voltam.

2017. nov. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%

Így elnézve az életed egy romhalmaz nem?

Egy totális csőd, nulla áthúzva Ø, értékelhetetlen.

Kezdj normális életet, normáis értékekkel, mert így csak egy nyomorult senki maradsz, aki nem tud lépni, és gyenge is vagy mert kussolsz a helyeden. Úgymond...egy kutya vagy aki az utcán él és eszi a maradékot.

Szerintem ez vagy te.

2017. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lépnem kell, sokszor el is határozom, hogy na MOST! Aztán jön pár szép szó, ami persze rizsa, tudom jól, de elgyengít újra.
2017. nov. 25. 23:49
 8/29 Interferencia ***** válasza:
100%
Pszichológust javaslok.
2017. nov. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Már mások is javasolták, de nem hiszem el hogy ilyen gyenge vagyok és képes vagyok így megtörni..
2017. nov. 25. 23:55
 10/29 anonim ***** válasza:

Lepj ki a munkahelyedrol hetfon,mert csak ugy tudod fuggetleniteni magad tole,ha soha tobbet nem latod es minden kapcsolatot megszakitasz vele.


Vagy van ertelme,h hasznal teged,mikozben a hetvegeket meg unnepetket boldogsagban a bnojevel meg annak csaladjaval tolti? Meg meghallgathatod,ah a bnojenek allandoan ajandekokat rendel? Meg mondjuk partikat rendeznek,ahova nem hiv meg? Elmegy melletted az elet,elveszted a lehetoseget,h teged is szeressen valaki es neked is lehessen gyereked egy masik ferfitol. Tudod egy nonek van sajnos eletkorbol eredo korlatja gyerekszules szempontjabol.



Mindenkepp valts munkahelyet. Maskepp nem tudod a kotodest megszuntetni.


En peldaul most is a baratommal vagyok! El se tudom kepzelni,h ne velem legyen.


Bocs ,ezeket juttatad eszembe.


N

2017. nov. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!