Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem, külföld, vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem, külföld, vélemény?

Figyelt kérdés

Megismertem az álomcsajt. Álomszép, de tényleg, az arca, a haja, az alakja, úgy minden. Baromira okos, intelligens, kedves, vidám, stb. Most nem azt mondom hogy tökéletes ember, de nagyon vonz engem... És úgy szép, hogy nem ez a tucat "jó nő" típus, akik push up melltartóba, fehér trikóba, fekete bőrdzsekire vett szőrmemellénybe, tapadós farmerba meg valami designer tornacipőben járnak ombre hajjal, napszemüveggel és könyökhajlatban himbálózó táskával. Nem. Hanem ő úgy meseszép, de tényleg meseszép, hogy nem tucat. Hanem egyedi. :) Sajnos amúgy emiatt aztán nem én vagyok az egyetlen udvarlója, tudom és látom, hogy idegen férfiaknak tetszik. Meg ismerős férfiaknak is. De ez egyelőre nem zavar, mert én érdeklem. :) Azért én se vagyok ronda, meg férfiatlan. Vagy épp buta, esetleg bunkó. :D

Szóval adott az álomcsaj, randik sorozata, bimbózó szerelem. De. És itt jön az a körbecseszett "De"!


1. Ki akarok menni külföldre. Minimum Angliába, mert Ausztriába nincs lehetőségem. Max havi 1X találkoznánk, ha ezt meglépem. Nagyon minimum 1 évvel a kiutazásom után tudna csak utánam jönni. Előbb nem. Esetleg szünetekben találkozhatnánk hosszabban, vagy ha már a nyáron kimegyek, akkor a nyarat velem töltené. Azért nem tud velem tartani, mert egyetemista. Én nekem egyszerűen nem indokolt egy évet várnom itthon. Meg én már 27 éves vagyok, a nyáron 28, muszáj cselekednem. (Ő 22. Decemberben lesz 23.)


2. Hát, igazából még lenne 1-2 dolog, de azok kisebbek, meg végül is azokhoz nem igényelek különösebb tanácsot, ezért maradok a Londoni problémánál. Mi a véleményetek, a meglátásotok?


2018. ápr. 16. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdés ausztria mért nem játszik?


De egyébként neked sem oszt nem szoroz ha kivársz még egy évet otthon hogy meglásd lesz e valami köztetek. Valamint egy jól működő kapcsolat jobban kibírja a távolságot mint egy épp csak elkezdődött valami.

2018. ápr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és ha 1 évvel utánad tud menni azt fél lábon is kibírjátok, az nem sok idő!
2018. ápr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ausztria azért nem játszik, mert egyrészt nyelvi akadályok, németül nem beszélek, másrészt ott kevesebb lehetőség van az én területemen elhelyezkedni (környezetszennyezés megállapításának és megoldásának kémiai része).
2018. ápr. 16. 00:32
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha igaz szerelemről van szó, és nem csak a külseje miatt viszket most a kukid, akkor simán kibírjátok. Én másfél hónapja ismertem meg itthon a “párom”, aki éppenséggel pont Angliában él és angol is. Azóta is oda-vissza vagyok érte és jön is megint Magyarországra, a nyarat pedig majd én töltöm kint nála, és ugyanez a szitu nálunk is, én egyetemista vagyok, ezért csak jövőre költözhetek ki hozzá :) Én úgy vagyok vele, hogy ezt simán ki lehet bírni, főleg ha havonta tudtok találkozni is. Felnőtt emberek vagytok, tanuljatok meg türelmesnek lenni, ha eddig nem sikerült. 1 évet megér a dolog, ha tényleg komoly, nem?
2018. ápr. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd, azt nem tudom, hogy mi lesz, ha kimész Angliába, de ha ez nagyon fontos számodra és itthon nincs semmi lehetőség, akkor próba, cseresznye.. legalább meglátod, mennyire erős a kapcsolat, vagy nem...
2018. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagy ügy, mi 1000 km-ről jöttünk össze és éltünk fél évig ingázva-távkapcsolatban, mielőtt kiköltöztem hozzá.


Unokabátyám Hollandia-Mo távval kedték anno, 2,5 évig. Ennek jóóó sok ideje már, azóta férj-feleség, két kisgyerekkel.

2018. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!