Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan előre tervezünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan előre tervezünk vagy jobb ezt az elején tisztázni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én másfél év múlva mindenképp külföldre akarok költözni. Most elkezdtem randizgatni egy sráccal és beszéltünk erről is, de ő sajnos nemis beszéli annak az országnak a nyelvét, bár állítása szerint megtanulná, ha komolyra fordulnak a dolgok...de ez elég kevés idő ahhoz. Így érdemes belevágni egy kapcsolatba?

2017. okt. 16. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hova akarsz?
2017. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 az lényegtelen, de európai ország :D
2017. okt. 16. 16:47
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
6 hét alatt el lehet sajátítani egy nyelvet társalgási szinten,amúgy meg az angolt sokan beszélik. Az már más kérdés,hogy ő ott tud-e dolgozni.
2017. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Túl szép hogy igaz legyen :D
2017. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hadd legyek már én a pasid! Én is el szeretnék menni innen. Beszélek angolul, németül már csak egy csaj kéne aki kijön velem!
2017. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
NEM rángatunk ki senkit külföldre, pláne nem másfél év kapcsolat után. Ahol nem egyeznek a célok, ott nem lesz jó kapcsolat. Hagyd békén szegény srácot. Barátnőm ugyan így volt, kiment (nyelvtudással) Angliába a barátjával, mert hogy ők jajj de nagyon szerelmesek meg ha nem megy ki vele, akkor vége az egésznek, mert nem akar a pasi távkapcsolatot. Aztán fél év múlva haza is jött az anyjáék pénzéből, mert kiderült, hogy nem képesek együtt élni és megmaradni egy lakásban. Így most barátnőm csúszik a sulival 1 évet, annyival később lesz diplomája, és minden pénze elment az angilai útra. A saját életét, a saját céljait SENKIVEL nem adathatod föl a te saját céljaid miatt.
2017. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 ki beszélt itt kirángatásról? Ő maga dönti el, hogy belevágna-e így egy kapcsolatba, mert én ebben a dologban hajthatatlan vagyok, egész biztosan nem fogok itthon maradni. Ha nem akarna kiköltözni, akkor nemis jövünk össze és kész, én nem fogok semmit ráerőltetni. Bár lehet célszerűbb is lenne csak akkor randizgatnom, ha már kint élek.
2017. okt. 16. 17:45
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy a barátnőd döntése volt, hogy kimegy a sráccal, nem a srácot kell hibáztatni. Gondolom felnőtt nő, önálló döntésekkel, így a döntései következményeit sem másra kell kenni, ő a felelős értük.
2017. okt. 16. 17:49
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak abba nem gondolsz bele, hogy természetesen azt fogja mondani, hogy kimegy veled. Mivel még a távoli jövőről beszéltek bele se gondol, hogy mi lesz majd akkor. Egy kapcsolat elején persze hogy bármit megtenne a másikért. Vagy reménykedik benne, hogy addig meggondolod magad stb. Így csinálsz neki most "fölösleges" másfél évet, majd utána egy nagy szívfájdalmat.
2017. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 nem, ezt akkor ő csinálja magának. Te tudod mit jelent felnőtt embernek lenni? Mert ez a "minden hibánkért másokat teszünk felelőssé" mentalitás kb óvodás szint. Ha ő úgy dönt, hogy belevág, annak ellenére, hogy határozottan tudatom vele, hogy ez a tervem, akkor utána nem én leszek a hibás, ha ő mégsem jönne ki..:D
2017. okt. 16. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!