Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! TI összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! TI összejönnétek olyan férfival, aki 27 éves és még nem volt tartós kapcsolata?

Figyelt kérdés
soha nem élt még nővel, nem tudja milyen a társas élet. Annyi hogy már nem szűz, párszor már volt nővel.
2018. ápr. 16. 07:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
29 volt, szűz. Most 39, van 3 lánya és útban a negyedik. A férjem. 😊
2018. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2018. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha amugy bejön, miért ne? Nem biztos, hogy azert nem volt tartós kapcsolata, mert nem volt igénye rá, lehet egyszerűen csak úgy alakul. A férjem 25 volt mikor összejöttünk, nem volt komoly kapcsolata és szűz volt. Ráadásul az anyjával lakott xD. Sokan kapasbol elutasitottak volna emiatt, de érdemes a dolgok mögé nézni. Megvolt az oka mindennek, amit most nem részleteznék, de amúgy szuper pasi, szuper férj, tisztességes, hűséges, segítőkész, jó az ágyban, 2 gyerekünk van már és szép életet élünk.
2018. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%
Minden nő ugyanolyan elvárásokkal rendelkezik. Szokj hozzá.
2018. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem sem volt még hosszú, komoly kapcsolatom.
2018. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudok mert saját tapasztalatom alapján írok. Ugyan nekem már a férjem ő most, de ő pont olyan volt mint te. 25 volt mikor megismerkedtünk és ugyan volt egy két csaja de egy hónapnál tovább nem tartott. Tudtam h volt pár nővel és az elején aggódtam is h mi lesz. Ekkor én 23 éves voltam és szintén nem volt akkor még egy komoly kapcsolatom se. Egyik se tartott sokáig nekem se. Nem azért mert liba vagyok vagy ilyesmi szimplán nem passzoltunk. Tehát egyikünk se volt szűz és sose volt senkivel se komoly kapcsolatban. Most mégis 5 év eltelt mióta együtt vagyunk. Mikor összejöttünk rá egy évre összeköltöztünk. 2 éve házasodtunk össze és van egy gyönyörű 10 hónapos kislányunk. Tehát nem hiszem h ne lenne olyan aki ezért ne jönne össze veled csak mert nem volt komolyabb kapcsolatod :)
2018. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Jah bocs nehéz számontartani balázska kamuzásával :D A kor, a hülye kérdés meg a hülye felhasználónév stimmelt :D
2018. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

23 évesen jöttem össze exemmel. Akkor volt 29, egy féléves tinikapcsolatocskával a háta mögött, meg pár sikertelen "kalanddal".


Hagyjuk, együttélés után rájöttem lassan, miért nem volt előttem sem csaja 8 évig.


Most 34 éves, én voltam az egyetlen hosszú kapcsolata, amióta szakítottunk (3 éve) azóta senkije nincs - és borítékolom, hogy nem is lesz jódarabig.

2018. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok. Mindenki volt egyszer úgy, hogy 'nem volt még előtte'... Persze fontos, hogy együtt élés szempontjából milyen lenne. (Pl. Ne csak magára legyen igényes, hanem az otthonára, lakhelyére is. Ne legyen trehány, stb...)
2018. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!