Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fordítsuk meg a dolgokat!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordítsuk meg a dolgokat! Huszonéves nők, ti mit tudtok virítani, felmutatni egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Van vagyonotok? Jó munkátok van? Mert ugye manapság már a nőknek is pontosan ugyanannyit kell teljesítenei hiszen egyenlőség van vagy mi.
2018. ápr. 16. 13:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%

Balázs balázs,megint ittál?


Ennyi f_szságon agyalsz holott már régen valahol vezető mérnök is lehetnél,lenne egzisztenciád,elmehetnél edzeni is,vennél ruhákat,elkezdenéd a belső játékodat is fejleszteni,nem itt rinyálnál hanem dugnál.


Így jobb?

2018. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Igen, van vagyonom és van jó munkám, karrierem. Igaz már elmúltam 30, de már huszonévesen is nagyon jól kerestem.
2018. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%

Nem minden nő anyagias.


Nekem munkanélküliként is volt párkapcsolatom, sőt volt, amikor ő hozott nekem enni, amikor nem volt pénzem.


Na erre varjál gombot!


Az, hogy neked nem akad csaj, az azért van, mert nem úgy viselkedsz, hogy az a nőknek bejöjjön. Ennyi.

2018. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván valóan számodra csak a középső ujjukat, szűz fiú. 😂
2018. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
0%
*Nyilvánvalóan
2018. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
65%

Nincs vagyonom, egyetemista vagyok, nem dolgozom, koliban élek, amúgy meg a szüleimmel. Ezért nem is keresek kapcsolatot, mert majd később szeretnék egy normálisat, amikor én is le tudok tenni valamit arra a bizonyos asztalra. Nem kell nekem valami csóró, félalkoholista egyetemista, akivel mehetünk valamelyikünk szülei házába, anyukától egy ajtóval elválasztva dugni néha (nem, nem azért, mert egy gazdag pasi kell, aki majd pénzel, csak simán nem támogatom ezt az életmódot).


De mindegy is, igazából csak szólni akartam, hogy még mindig nem értitek, hogy mit takar az "egyenlőség". Nem azt, hogy ha egy férfi csinál valamit, akkor egy nőnek is ugyanazt és ugyanúgy KELL csinálni, hanem azt, hogy a nőnek is megvan a lehetősége mindent ugyanúgy csinálni, ahogy egy férfi, HA akarja.

2018. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, a nicknevedben - legalábbis részben - ott a megfejtés: a "narancsbŐRüket" :DDD
2018. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
78%
Igen, van jó munkám, önnállóan is fenn tudom tartani magam, van célom a jövőre nézve, amiért teszek is. Ugyanezt elvárom a másik féltől is. Nem kell milliomosnak lenni huszonévesen, de tegyen meg mindent azért, hogy 40 éves korára megfelelő egzisztenciával rendelkezhessen, ne érje be annyival, hogy nap végén kiesik a munka a kezéből és egy sör mellett elvágódik a kanapén egy huszadrangú sorozat vagy focimeccs elé.
2018. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%
Van mindkettő. Most akkor mi van?
2018. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%

Van vagyonom, jó munkám: mindkettőre azt hiszik, hogy úgy szereztem, hogy széttettem a szép hosszú lábaimat.

Van férjem, aki szeret, és jobb ember, mint a legtöbben valaha lesznek. Mindenki azt hiszi, hogy csak a pénze miatt vagyok vele.

Van egy gyönyörű gyerekünk, okos, makk egeszséges, számomra tökéletes. Minden mosolya boldoggá tesz. Az emberek meg azt hiszik, hogy csak meg akartam fogni a férjem, és a gyerektartásra pályázok.

Ennyit az egyenlőségről.

2018. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!