Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azoknak a pároknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azoknak a pároknak mennyire lehet boldog élete, akik ahelyett hogy egymással foglalkoznának egész este hülyeségeket írogatnak az internetre?

Figyelt kérdés
Pl, ide gyakorira, vagy egyéb helyekre a neten.
2018. ápr. 16. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted azoknak az embereknek mennyire lehet boldog élete, akik ahelyett hogy a saját dolgukkal foglalkoznának, egész este hülyeségeket kérdezgetnek a gyakorin?
2018. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem boldogok. Örülhetsz hogy nincs senkid 27 évesen, és nem is lesz soha, így téged nem fog utolérni a kínok kínja.
2018. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Jelentem, boldog az életem. A barátnőm itt fekszik mellettem, ő is hülyeségeket írogat a netre. Ha találunk valami érdekeset azt megbeszéljük, röhögünk egyet, aztán folytatjuk a hülyeségek írását.

De azért köszi, hogy aggódsz értünk.

2018. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért, talán nem kellenek külön programok? D:

Oké, egy friss kapcsolatban furcsa lenne, amit írsz, de egy hosszú kapcsolatban már teljesen belefér, hogy szabadidőtökben hülyeséget írjatok a netre, és élvezzétek.

2018. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

narancsbolsi

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 20:29

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Szerintetek azoknak a pároknak mennyire lehet boldog élete, akik ahelyett hogy egymással foglalkoznának egész este hülyeségeket írogatnak az internetre?

"Jelentem, boldog az életem. A barátnőm itt fekszik mellettem, ő is hülyeségeket írogat a netre. Ha találunk valami érdekeset azt megbeszéljük,..."

Az üzenet: igazából én is csak nőree vágyom , frusztráltságból írtam ki a kérdésemet.

2018. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel mindketten egykék vagyunk, szeretünk egyedül lenni és onnan tudjuk, hogy szeretjük egymást, hogy együtt is egyedül érezzük magunkat. Ezért néha jó csak egymásnak dőlni és netezni.
2018. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!