Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, milyen nőknél van ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen nőknél van ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Én nem is tartom magam annak a hű, de szépnek, de azért ronda sem vagyok, úgy nagyjából elégedett vagyok magammal, az alakommal (ez az a nőies van melle/feneke kategória, amit itt átlagosnak szoktak amúgy nevezni). A lenti helyzeteket viszont nem értem, és kíváncsi lennék a véleményetekre, miért van ez.


Van ritkán, hogy elmegyek szórakozni, ilyenkor jól érzem magam, barátságos vagyok, mosolygós, és olykor sokan megtalálnak, én csak nézek.


Pedig nem értem: nem öltözöm rib*ancosan, nincs kint sem a mellem, sem a seggem. Mégis már-már komikusan volt pl, hogy azt vettem észre egyzser csak, hogy több férfi is ott van körülöttem, volt, hogy egy koszorúban kb, sőt, volt, már kb méregetni kezdték egymást ketten, hogy melyik beszél velem.


Barátnőmnek meséltem a fenti szitut, majd mondta, hogy "egyébként engem tényleg mindig megtalálnak a pasik".


Másik: olyan is volt, hogy a barátnőimmel táncoltunk, kicsit arrébb egy szőke, hosszú hajú, kicsit ribis öltözetű, de tényleg full jó csaj (!!), jó alakkal táncolt a barátnőivel. Rajtam ekkor kb egy zsák volt, a csaj odament az egyik sráchoz táncolni mellettünk. Majd meglepetésemre ugyanez a csávó idejött hozzám. (??). Nem értem, mert az a csaj tényleg jó csaj volt, még nőként is.. :D Pláne, ha szexelni akart volna, simán vihette volna szerintem, eléggé nyomult rá a csaj.


Azt mondják hogy az igazán szép lányoknál nem mernek kezdeményezni.

De egy full jó csajtól, ha rájuk nyomul, miért jönnek ide hozzám?? A kihívás, hogy mondjuk én nem vagyok az egyjszakás fajta?



Persze bartáságos, mosolygós, meg "cuki" csajnak mondanak sokan, ez ennyit számítana?

Bocs, de tényleg nem értem, mivel vátlom ezt ki, számomra vicces, pláne, hogy nem is csinálok semmit.

ÉS nem önömlengés akar ez lenni, hanem tényleg nem értem, mert nem vagyok azért olyan hú de nagy szám, tényleg, ezért nem értem, hogy miért vesznek észre mégis, mikor nem is kelletem magam. Érdekel kívülről látva ez.



2018. ápr. 17. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Kidicsekedted magad?
2018. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Bocs, tudom, hogy így jön le, és nem mondom, hogy nem esik jól.


Voltam egyébként én régen még suliban az osztály legrondább nője is. Gonddolom sejthető, hogy nem volt kellemes. Ezért furcsa számomra, amikor jó nőnek vagyok beállítva később.


NA de ennyit erről.

2018. ápr. 17. 13:06
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Önömlengés :D :D :D ez milyen szó?
2018. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
# 3. Használtam, úgyhogy most már létező! :D
2018. ápr. 17. 13:08
 5/14 anonim ***** válasza:

:D :D jaaaj, az más.

Amúgy tetszik a szó , csak kicsit nehéz kimondani :D

2018. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Lehet hogy az a pasi a nyomulós csajjal nem csak szexet akart hanem többre vágyott és ha rádnézett ahogy mosolyogsz lehet jobban bejöttél neki, vagy azt hiszi hogy kéreted magad játszod az elérhetetlent vagy tényleg nem a legnyomulósabb csajok jöttek neki be hanem a kicsit visszafogottabak
2018. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez az, amit össze lehet foglalni, hogy kisugarzas. Valoszinüleg van benned valami kedves es megközelithetöseget sugallo.


Nem rombolni akarom az egodat, de az a topmodell lany, akiröl ugy gondolod, hogy epekednek a pasik, csak kejelgö tekinteteket kap es esetleg egy-ket batorra reszegedett ficko, szanalmas probalkozasat. Hiszen, a legtöbb pasi igazabol nyuszi (mielött lepontoz valaki, olvasson csak el 3 random kerdest ebben a kategoriaban!), aki jobban retteg egy nö visszautasitasatol, mint barmi mastol. Logikajuk alapjan pedig egy igazan szep nönek önbizalomtol es izomzattol duzzado herceg kell, vaskos penztarcaval (aki pedig azokkal a tulajdonsagokkal rendelkezik csakis egy taho lehet). Igy, aki ezt sajat megitelese alapjan nem tudja felmutatni, olyan lanyoknal probalkozik, akik megközelithetönek es olyan kedvesnek tünnek, hogy legrosszabb esetben is kimeletesen utasitjak vissza probalkozasat.

2018. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy felfigyelnek rád a pasik az még csak egy dolog. A kérdés az, hogy milyen pasik azok? Engem is rengetegen megnéznek, meg körülöttem vannak, de kevés az akit értékelek is, mert vannak olyanok akik hiába pasik nem számítanak potenciális lehetőségként kapcsolati szempontból.
2018. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha te örülsz annak ha a kiéhezett kanos disco-patkányok nyomulnak rád akkor nosza ....
2018. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nézd " belülről", többre mész vele.
2018. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!