Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van ennyi mindenre ideje?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ennyi mindenre ideje?

Figyelt kérdés

Egy férfinek, akinek állítása szerint saját vállalkozása van (amivel nagyon jól keres), menyasszonya (akivel nagyon jó a kapcsolatuk), sok barátja (akikkel motorozgatni, egyéb helyekre jár), jótékonykodik, menhelyen segít, és rengeteg szeretője is van, továbbá állandóan internetes oldalakon osztja az észt, hogy van ennyi ideje?

Vagy csak hazudozik, hogy így szerezzen szeretőt?

Vagy ennyire üres a saját élete, hogy a hazugságai által érzi jobban magát?

Tényleg érdekelne, hogy egyesek hogy érnek rá mindezekre, míg másoknak munka és barát/barátnő mellett alig jut idejük kikapcsolódni.


2018. ápr. 17. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy kamu. Màr ott bukott, hogy a menyasszonyal nagyon jó a kapcsolat, akkor minek a szerető...
2018. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet kamu, de amugy nem irtal tul sok dolgot, ezekre siman lehet ideje vallalkozas mellett is. Nekem pl van munka utan napi 6 ora szabadidom, de egy vallalkozonak is lehet mondjuk rossz esetben ennek a fele, azert 3 oraba is eleg sok minden belefer, nyilvan nem csinal az ember minden nap mindent, hanem elosztogatja, mikor mihez van epp kedve.
2018. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez mindenhogy kamu. Az illető túl sok pozitív dolgot próbált erőltetni a szövegébe, aztán így viccesre alakult.

Nézd meg, hogy netes oldalakon mikor és mennyi időt tölt. Ha túl gyakran van fent, akkor nem jár sehova. Ha nincsenek az ismerőseivel képek, akkor nem motorozgat folyamatosan.

2018. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se soroltál fel túl sok dolgot, én munka mellett sulit csinálok, heti 3-4 alkalommal edzek, vezetem a háztartást, mosok, főzök, takarítok, stb., van időm barátnőzni és magamra (néha egy kis szoli, műköröm), és így sem érzem magam fáradtnak.

Mindenki úgy osztja az idejét, ahogy tudja. Ja, és ezek mellett párkapcsolatom is van, heti 4-5 alkalommal találkozunk, meg hétvégente néha kirándulunk.

Szóval lehetetlen nem létezik! ;)


25N

2018. ápr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!