Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen oka lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen oka lehet, hogy egyszercsak nem válaszoltok többet egy fiú barátotoknak?

Figyelt kérdés
jóban voltunk, nyáron össze is futottunk véletlenül... látszólag meglepődött, tehát nem undorral fordult el, stb. Viszont kb. 1 hónapja írtam neki 2x, nem válaszol, pedig aktív, megoszt stb. Látszólag szabadulni akar tőlem, de miért? Tudom ez igy nagyon paraméteres... de ilyenkor mi lehet a gond? Oké, hogy van pasija 2 éve, de ez még nem ok...
2018. ápr. 17. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted baràt az akivel VÉLETLENÜL futsz össze nyàron? Neked lehet, de szerintem ő biztos azt gondolja, hogy te többet akarsz, mivel van baràtja és kínos lenne azt írni, hogy nem akar tőled semmit így inkább nem ír.
2018. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de azelőtt is volt ilyen, mármint irogatás, és működöt...
2018. ápr. 17. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a pasi előtt... De miért nem kérdezed meg tőle?
2018. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem voltak netes "fiúbarátaim" akiket azért kezdtem el ignorálni, mert egyszerűen idegesítettek... Nem lehet, hogy bár szerinted jól működött a kommunikáció, igazából idegesítetted őt?
2018. ápr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha meg válaazolna, akkor meg azt írnák ribi.

Van akinek a párkapcsolatba ez nem fér bele

A nyárnak 7 hónapja lett vége

2018. ápr. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!