Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan hímnemű akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan hímnemű akinek teljesen reménytelen volt a sorsa társkeresés szempontjából, majd egyszercsak talált magának valakit?

Figyelt kérdés

Leírná a sztorit?

Köszönöm.


2018. jan. 13. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Mi az, ma van a szánalmas férfiak világnapja?
2018. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt olyasmi, aztán egy ismert lány kérdezett valami semlegeset, elkezdtünk beszélni, majd elterelődött a téma, tökéletes, és hosszú randi, másnap szex, 2 hónap együtt, aztán meló, és a becsúszott gyerek szétszedett. Rögtön egy bombázóval sikerült mindez, akire egy rakás férfi csorgatja a nyálát, és ez érezhető is volt a személyiségén...
2018. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Exem.


19 - 28 éves kora között senkije nem volt.

Akkor összejöttünk, de csak mert a barátnőm segített, magától nem szedett volna fel, mert nem mert nyitni.

2,5 évet bírtunk együtt, de elcs.szte (röviden: anyja véleménye volt az első, majd a barátoké, engem összeköltözés után már kb. leszart, önző volt...)


Most 34 éves, és senkije nincs, de bárkit is szed össze, amíg ennyire nem érdekli a társa addig nem fogja megtartnai a nőt.

2018. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Judit58 ***** válasza:
A páromnak kb 2 éve nem volt tartós kapcsolata mielőtt egy társkeresőn találkoztunk.szerintem azért nem boldogult a lányokkal mert erőteljes határozott őszinte személyiség..olyan buldózer tipus.Ma kicsit feminin srácoknak könyebb a dolguk mint egy alfahímnek..Nekem ő az esetem, imádom.Izlések és pofonok...
2018. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!