Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes továbblépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes továbblépni valaki? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Tavaly nyár végén ismertem meg egy srácot,később össze is jöttünk (bár ne tettem volna), sajnos idővel kiderült nem volt egyszerű eset.


Piszok féltékeny volt,egoista,és uralkodni akart,nem igazán beszélhettem senkivel,viszont a szex nagyon jó volt, de tudtam, hogy hosszú távon nem mehet így tovább,csak szexre komoly kapcsolatat alapozni nem lehet.


Kb 1 hónapja lehettünk együtt,mikor eltűnt,se szó,se beszéd le lettem tiltva, úgy voltam vele talán így lesz a legjobb,de kb 2 héttel később felbukkant és elnézést kért, elmondta,hogy félt az elköteleződéstől és ez rossz dolgokat váltott ki belőle, megbeszéltük, hogy adunk egy új esélyt a dolognak, de ha nem megy akkor végleg hagyjuk egymást..belement.


Eleinte jól megvoltunk,aztán újra előjöttek az uralkodás jelei,őt meg kell hallgatni,az én mondanivalóm nem érdekelte, megint ott tartottam,

hogy a szexen kívül nincs semmi jó köztünk.


Megvontam a szexet tőle,féltékennyé tettem remélve,hogy szakítani fog velem, és nem hallunk egymás felől.


Egy nap egy regény fogadott messengeren, szakított velem,megörültem végre vége,igaz addigra valamiért megszerettem,de tudtam jobb ez így.


Ez volt decemberben,de szakítás után is ugyanúgy felügyelt,hiába tiltottam,talált mindig módot,hogy írni tudjon,ismerkedéseimet tönkre tette,egy pillanat alatt megutáltam, majd eldöntöttem írjon csak,nem reagálok rá,beszéljen magában.


Egyszer részegen felhívott,hogy öngyilkos lesz, ha nem megyek vissza hozzá,ez volt az utolsó csepp a pohárban,végleg minden kapcsolatot megszakítottam,mai napig nem reagálok a megkereséseire.


Néha küld még nekem sms-eket,mindig más számról,az egyikben mindenféle szemét vagyok,a másikban szerelmet vall. A hónapban is kaptam egyet, és kezd elegem lenni belőle, egyrészt mivel van egy 2 hónapos kapcsolatom és szeretem a páromat, de a páromnak már elege van az exemből teljesen jogosan, sajnos nem tud leállni,hiába nem reagálok rá, nem használ.


Megtudtam,hogy van egy lány,akivel alakulnak exemnek a dolgai,így végképp nem értem,miért nekem írogat,miért nem tiszteli meg azt a lányt.


Szeretnék pontot tenni az ügy végére, írnom kellene a lánynak (habár akkor én lennék a kakakavaró) vagy beszélni az exemmel,hogy álljon le (ezzel meg lehet olajat tennék a tűzre), páromnak már nem is merem mondani,hogy jött új sms, nem akarom felbosszantani.


Azt szeretném,hogy felejtsen el,és ne halljak felőle többet..


Köszönöm a válaszokat előre is.

(22/L az exem 26/F)


2018. ápr. 19. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne töröld az üzeneteket! Ha rosszabbra fordul, fel lehet használni ellene a rendőrségen. F
2018. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, te miért nem tudtál szakítani, egyértelmű szavakkal, elküldeni a francba és/vagy feljelenteni. Nem úgy tűnik, mintha félnél tőle vagy elvakítana a szerelem. Talán még mindig azt hiszi, hogy a játékszere vagy.
2018. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért akartam elérni,hogy ő mondja ki,mert reméltem így eltűnik,mert úgy éreztem,ha én szakítok,akkor zaklatni fog.


Egyébként az öngyilkosság kísérlet után,egyszer még beszéltünk februárban mikor elmondtam neki,hogy felejtsen el mostmár, van egy kapcsolatom,és nem fogom hagyni,hogy tönkre tegye.


Erre kaptam a választ ami elég trágár volt a páromat sérteggete majd odabiggyesztette,hogy csak én érdeklem,szeret,erre már nem reagáltam,nem is beszéltünk azóta.


Pedig néha nehéz megállni,úgy elküldeném a fenébe,de tudom,hogy nincs értelme,és a párom is megkért,hogy ne reagáljak rá,így nem teszem.

2018. ápr. 19. 20:54
 4/4 anonim válasza:

amit leírtál, eléggé úgy hangzik, mint a nárcisztikus személyiségzavar.

Az ilyen emberek nem tudják értelmezni a szeretetet, arra kellesz, hogy etesd az egójukat és erősnek érezhessék magukat.

Nagyon tipikusan erre utal az is, hogy egyik nap piedesztálra emel és istenít, másnap pedig "leértékel" és szarba se vesz.

Sajnos őt nem lehet normális emberként kezelni, valószínűleg nem lesz haszna semmi megbeszélésnek, hiszen azzal is csak azt bizonyítod, hogy ő van a középpontban, vele van foglalkozva, és legközelebb is hozzád fog jönni a következő adagért.

A legjobb amit tehetsz, ha minden módon kizárod az életedből és a lehető legkevesebb figyelmet, időt áldozod rá, magaddal törődsz. Tiltsd le ha nem érti meg...

2018. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!