Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mitől lehet, talán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet, talán nem leszek képes továbblépni?

Figyelt kérdés
Na az van, hogy egy 7 hónapos kapcsolatomnak lett vége...és már fél éve nem találkoztam vele....de annyira hiányzik, hogy mindent megadnék, hogy egyszer megölelhessem ... :'( szinte minden este sírok...., hogy ő már egy másik lánnyal van....:'(......de én akkor is szeretem...amúgy meg azért lett vége, mert megcsalt......:'( de ez engem nem érdekel...megbocsátottam neki....és mindennek lejárta a csajt.....utána meg találkozgattunk megint ....és összejött a másik csajjal megint ....nem lehet leírni azt az érzést, hogy akkor mennyire FÁJT...:'( amikor megtudtam.....nagyon rossz volt!!!! De utána nekem is lett egy barátom.....de vele úgy nem volt jó semmi....és szakítottam vele, mert ez így nem ment....és azóta....senki nem jár a fejemben csak Ő az egyetlen nagy szerelmem...akinél jobb soha nem lesz!!!... léccyves....SEGÍTSETEK.....hogyan tudnám elfelejteni???!!!
2010. márc. 24. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Járj el szórakozni, lógj sokat a bnőiddel, szervezezzetek sok programot, lehetőleg szabadidős tevékenység legyen, ne mozi! Ismerkedj meg új emberekkel, ne legyél a pasikkal visszautasító, majd ők segítenek neked a felejtésben.. majd elhomályosodik az emléke a barátodnak, és tudod, ebben csak az idő segíthet igazán.....
2010. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nos, erre csak az idő tud enyhülést hozni, más sajnos nem. ha gondolod én szívesen beszélgetek veled privátban és meghallgatlak, ha szükséged van valakire, akinek elmondhatod részletesebben.

(lány vagyok és 100%ig hetero, úgyhogy semmi hátsó szándék.)

2010. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek a segítséget....!!! :D Remélem ez segíteni fog...!
2010. márc. 24. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!