Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok képes továbbl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes továbblépni? Zsák utca lennék?

Figyelt kérdés

másfél hónapja hagyott el a barátom a kórházban. majdnem belepusztultam, rengeteg helytelen dolog fordult meg a fejemben. ő volt az első akiben megbíztam. mindenem feláldoztam érte. még a szüleimet is sikerült rávenni hogy engedjenek el vele horvátországba. erre 2 hét múlva kidobott. nem tudom hogy hol szúrhattam el ennyire. már nem érzem magam se szépnek se okosnak se tehetségesnek. régen még mindez meg volt bennem, de mára, csak hamu van legbelül. felperzselte a lelkem és a szívem.

azóta nem keresett hogy mi van velem pedig ő mondta hogy nem fog nyomtalanul elhagyni. hát nem is hagyott el nyomtalanul. elég jól elbánt velem. azóta csak emészt a bánat. nem vagyok képes túltenni magam rajta. azóta is csak sírok. minden emlékem hozzá köt. ráadásul a busz is a házuk előtt áll meg. ha belegondolok hogy mennyiszer mondtam le valamit, hogy vele lehessek...

nem tudom elfelejteni. de azt tudom hogy ő már régen túl van rajtam. hogy bízhatnék meg emberekben ha ő is így elbánt velem. nem érzem magam hasznosnak ezen a világon. magányos vagyok és ha kicsit is jól érzem magam, visszránt a múlt...

hogy változtassak?

Lehet ezellen tenni valamit?

Kérlek segítsetek!


2009. szept. 13. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
hamar foglald el magad ne gondojmásra a egyik lány haverom egy fél éve ugrott be a vonat alá szerelmi bánata volt és hát elégé meg fiselt:( ne bántogyá nem is érti meg az a fiu azt a fájdalmat amit okoz.
2009. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

szegénykém!

Hát a szerelmi bánat ellen sajnos nincs mit tenni. Viszont nem írtad le, hogy hány évesek vagytok, mióta voltatok együtt, és milyen előzményei voltak a szakításnak. Ez számíthat. Nem mindegy ugyanis, hogy az ember 16 évesen, vagy 26 évesen csalódik. Minden esetben fájdalmas, ez nem is kérdés, de ha fiatal vagy, nincs miért szomorkodnod (ha idősebb, akkor sem). Nekem ilyenkor jól esik, ha kisírom magam, úgy igazán. Aztán 100x átbeszélem a legjobb barátnőmmel, persze választ soha senki nem fog tudni adni a kérdéseidre. És pont ez a szép, mert Te magad fogsz rájönni a válaszokra, és pár hét/ hónap múlva már nevetsz az egészen. A fontos az, hogy meglásd, mi az amit tanultál ebből a kapcsolatból, és mi az amit tovább vihetsz magaddal. Lehetséges, hogy túl sokat adtál magadból és ez megrémítette a fiút. Az hogy nem hív, valahol nem is baj, mert ha folyton beszélnétek, sosem tudnád lezárni. Te semmi képpen se keresd, mert egyrészt értelmetlen, másrészt a saját, eddig kicsit begyógyult sebeidet tépnéd fel. Nagyon fontos, hogy valamilyen elfoglaltságot találj magadnak, ami igazán érdekel, ami éltet. Tölts sok időt emberek közelében, ismerkedj. Majd észreveszed Te is, milyen szép is minden, ha meglátod benne azt ami neked örömet okoz. Viszont azt soha ne felejtsd el, hogy Te vagy a legfontosabb, vagyis hogy Te jól érezd magad. Az életed pedig ennél is fontosabb. Minden jót kívánok neked! És hidd el jobb lesz, és jön majd valami új, aminek nagyon fogsz örülni :)

2009. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

másfél hónap igencsak kevés idő...

Az én véleményem szerint ezen nem lehet változtatni egy jó ideig,én másfél éve szenvedek ,de már jobb...

szóval tudom közhely meg minden,de idővel jobb lesz...

másfél hónap télleg kevés...

2009. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az első barátnőm elhagyott, azt hittem összeomlik a világ. Aztán elmúlik, megedződsz, és idővel a helyükön kezeled a dolgokat.
2009. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, ő 18 volt. 7és fél hónapig jártunk. és igazából a szüleim voltak azok akik miatt azt tette amit. nem tudom már meglátni semmiben sem a szépet. vele minden tökéletes volt. most meg mintha már nem is én lennék.nem tudok kapcsolatokat kialakítani mert bezárkóztam. nincs értelme semminek. én csak őt szeretem...:'(
2009. szept. 14. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Bulizz! tudom hogy semmi kedved,de most sok haver kell ide,sok buli és még több tequilla....

ez van...amúgy ez módszer télleg használ szívfájdalomra(saját tapsztalat)

komolyan...sok haver és bulizások

2009. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tudom, ilyenkor senki és semmi nem segíthet csak Ő, Ő tudná begyógyítani a sebedet.

Na higgy azoknak akik azt mondják idővel jobb lesz, mert nem Csitul de ha te ennyire szereted és hatalmas szived lehet akkor ez lehet soha nem múlik el.

Sírj amennyi jól esik,én is ezt tettem.

Körbevettem magam a barátnőimmel, kipanaszkodtam magam (nagyszerű alkalom tesztelni ki az igazi, aki nem igaz barát el fog fordulni mellőled), de ez se nagyon segített, mert mindig ott volt az űr amit hagyott.

Nekem 4 éve vetett véget a barátom az 5 éves kapcsinknak amit én tökélynek gondoltam, egyik napról a másikra, ahogy nálad, tovább lépett és azóta is bosszantóan boldog. Vagyis próbálja annak ettetni magát de én ismerem, tudom nem az, hisz megbánta de makacs.

Fiatal vagy még, nekem 25 évesen tetet mindezt, már az esküvőn gondolkoztunk, de megijedt.

Szerintem a remény hal meg utoljára, ne add fel.

Ne keresd, próbálj meg kedvesnek elnni, ne lássa csak néha hogy szenvedsz (úgyse lehet megjátszani magd ), azért egy kis bűntudat nem árt.

Új rucik, új stílus, új hajszín, csodákra képes.

Vedd úgy hogy tied még mindig csak szüneteltek hogy azután jobb legyen.

Ha szeret visszajön, ha nem két hét, hónap, év múlva akkor évtizedek múlva,de akkor is a tied lesz.

Bizz magadban és a szeretetedben.

Sok sikert, ha gondolod priviben írj, segítek.

2009. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szakítás után senkinek sem könnyű. De te még nagyon az elején vagy. Mindent pakolj el ami rá emlékeztet, és járj társaságba (nálam ezek a módszerek beváltak). De tökéletesen csak az idő múlásával fogod magad érezni. Egyesek szerint kutyaharapást szőrével kell gyógyítani...esetleg valakivel majd megpróbálhatsz egy másik kapcsolatot...persze ehhez is még idő kell.
2009. szept. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!