Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha a férjed a nővéréne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a férjed a nővérének vásárolna autót mig te tömegközlekedsz?

Figyelt kérdés

Az autó ára 4 millió forint.

Nekem nem vásárol és ha venne azt is maximum 1,5 millióért használtan. Kevés a fizetésem nem tudok belőle autót venni. Úgy gondolom sok férfi a feleségének is biztosít autót ha szükséges és megteheti és nem a nővérének vásárol. A nővére is elég rosszul keres de ő egész életében autóval járt.



2018. ápr. 20. 15:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
29%

Ő lehet, hogy jobban rá van szorulva, mint te.


De ha annyira zavar, akkor miért nem vele beszéled ezt meg?

2018. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
9%

Magas prioritású problémák.


"Úgy gondolom sok férfi a feleségének is biztosít autót ha szükséges"

2018. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Beszéltem már róla, de süket fülekre találok mindig. A férjem véleménye szerint nekem nem annyira sürgős az autó mert neki is van autója igy együtt elmehetünk bárhova. Mig a nővérének a férje nem vezet igy kell az autó.

De ez a mindennapokban máshogy néz ki. Én tömegközlekedem, cipelek haza a boltból gyalog. A férjem autóját én nem vezethetem. Nincs is vezetési rutinom mert nincs mit vezetnem. Míg a nővére soha fel nem szállna a tömegközeledésre.

2018. ápr. 20. 15:35
 4/40 anonim ***** válasza:
23%

Nincs rutinod? Akkor minek neked saját autó?

Inkább kérd meg a férjed, mikor mind a ketten szabadnaposak vagytok, hogy menjetek el közösen autózni, úgy, hogy te vezetsz.

A jelenlegi autón szerezz először rutint.


Ja, és egy családban két autó luxus. Főleg, ha rosszul is keresel. Az autót fent is kell tartani. Ezt megengedheted magadnak?

2018. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Nem vezethetem a férjemét, mert az a férjemé.

Nincs rutinom mert nem tudok gyakorolni (nincs min). Megvenni nem tudom, de fenntartani igen annyit azért keresek 150000 a fizetésem és egy kisebb is elég lenne.

2018. ápr. 20. 15:42
 6/40 anonim ***** válasza:
94%

Úristen. Egy házasságban az autó nem közös??? Hanem az övé? És megtiltotta, hogy használd? Vagy ezt csak te kombináltad hozzá?


Leug..tná a fejed, ha szépen megkérnéd egy szombat délután, hogy egy félórára menjetek el kocsikázni, mert szeretnéd gyakorolni a vezetést?

2018. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Az övé mert ő vásárolta még házasság előtt. Én max. anyósülésen ülhetek. Inkább majd spórolok egy kis sajátja addig meg integetek a buszmegállóból a sógornőmnek.
2018. ápr. 20. 15:49
 8/40 A kérdező kommentje:
Szó sem lehet róla hogy vezesem az ő autóját.
2018. ápr. 20. 15:50
 9/40 anonim ***** válasza:
17%
A pénzügyi dolgokat esküvő előtt kellett volna megbeszélni. Vagy ha úgy egyeztetek meg, hogy külön kassza, akkor viseld a következményeit!
2018. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
52%

Egyébként bocsi, de nem sok eszed van.


A kérdésben elvárnád, hogy a férjed vegyen neked autót. DE, az se a tiéd lenne, hisz nem te fizettél érte, hanem ő, ergó, az övé lenne akkor az is.


Szóval, nem tök mindegy, hogy melyik autót vezeted?

2018. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!