Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Irritálna, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irritálna, ha a barátnőtök folyton vásárolna?

Figyelt kérdés
Hol egy nadrágot, hol egy felsőt, hol egy ruhát...Persze csak olyasmit, amit fel is vesz, nem sorakoznak címkés holmik a szekrényben, viszont kb hetente állít haza 1 új cuccal. Tegyük fel, hogy az illető lány jól keres, maradjon olyan 150 ezer magára minimum havonta, és ebből legyen mondjuk egy nadrág 4000Ft, egy póló 1500Ft, egy melltartó 3000Ft...
2015. júl. 20. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Miért zavarna ?


Saját pénze, arra költi amire akarja.

2015. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Ha a saját pénzét költi, amit ő keresett meg és nem a számlákat nem fizeti be miatta, akkor semmi közöd nincs hozzá.
2015. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem irritálna. Felnőtt nő, nem?
2015. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Én mondjuk úgy vagyok, hogyha már együtt, akkor közös kassza, de ez most lényegtelen a kérdés szempontjából. 150 ezer havonta? (Mi ez a munka? :D) Ráadásul minimum? Tyűha, a felét nem tudnám rendesen elkölteni, pedig nagyon szeretném. (Bár egy melltartóért 3000 kevésnek tűnik, de gondolom nem értesz hozzá kérdező.) Szeretek vásárolgatni, csak sose volt miből, de nem hinném, hogy annyi mindent költenék magamra, miután lenne. Persze mindenkinek megvan a "hobbija", de ez általában csak egy pótcselekvés, valami probléma lappanghat mögötte, mégha nincs is tudatában az illető (ezt mondom minden rosszindulat nélkül). A helyében inkább nem csak magamra gondolnék, hanem a környezetemre, főként a páromra is. (Bár azt nem írtad, hogy ezzel mi a helyzet.) A barátom is, ha költekezésbe kezd, akkor igyekszem többet foglalkozni vele, megértetni, hogy nem a pénz teszi az embert, stb. Kérdés, hogy téged miért irritál barátnőd költekezése? (Ha irritál, bocsánat, de így vettem ki a kérdésedből.)

18/L

2015. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha emellett velem akarná kifizettetni a meki kajálást meg a mozijegyet akkor baromira idegesítene
2015. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
#5: Ez komolyan felnőtt párkapcsolati problémának számít?
2015. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Eleg keves amit irtal, de ha fennmarado 150bol elkolt egy 20-25ezret havonta, akkor az szerintem boven belefer.
2015. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk én is hasonlóan vásárolok, én mondjuk pont azért, mert nincs nagyon sok pénzem, vagyis inkább apránként tudok magamnak venni dolgokat, meg ha leárazás van, és találok valamit jó áron.
2015. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Engem irritalna.
2015. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

6-os ez nem csak hogy felnőtt párkapcsolati probléma hanem a legfőbb párkapcsolati probléma


Mikor az ember már felnő akkor fel kéne érnie ép ésszel hogy a másik nem azért van hogy kifizesse a közös költségeket és a lány pedig magára költse az összes pénzét.


Érdekes hogy ezt mindenki teljesen természetesnek veszi miközben az igazi ellentét nem az ég és föld hanem a pénz és a szerelem.


Én kifizettetem a lánnyal a közös programok felét és ha ez nem tetszik akkor viszont látásra.

Nálam nem divat összekeverni az érzelmeket az anyagiakkal.

De még ennél is tovább megyek, ha ismerkedésnél a leghalványabb utalásokat is észreveszem az anyagiakra vonatkozóan akkor megint csak viszlát

2015. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!