Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel az alábbit. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel az alábbit. Mit mondanátok utána?

Figyelt kérdés

1,5 órás késéssel érkezel. Valakinek a lakására jöttél. Belépsz a nappaliba, ahol sok az ember. Sok köztük az idegen, akiket nem ismersz. Leülsz egy kanapéra, és beszédbe elegyedsz a körülötted ülőkkel.

(Nő vagy, és szingli.)

Egy idő után az egyik pasi megfog téged, mármint felkelti az érdeklődésedet. Tetszik külsőre, kellemes a stílusa, vonzó a kisugárzása. Mikor már órák óta együtt csináltok valamit, meg beszélgettek (nem kettesben, a többi ott ülővel egyetemben), eldöntöd, hogy lépsz. Mármint a pasi irányába. Teszel neki egy egyértelmű célzást.

Mikor épp a Marvel filmekre terelődik a téma, azt mondod a tetszőnek, hogy mindjárt jön ki az Infinity War, 25-én, elmehetnétek ti ketten megnézni. Erre mosolyog, de azt mondja, hogy van barátnője, ott ül (mutat pár méterre), úgyhogy nem.


2018. ápr. 20. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ennyi volt. Ez egy normális pasi, akiben megbízhat a barátnője.
2018. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, nem tudtam.
2018. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, nem tudtam.
2018. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Ne haragudj. Azt hittem, hogy te is egy megkeseredett fiu vagy, aki ha kap egy bokot egy lanytol odaadja az eltet. Bocsi.


Nem celzasnak irtam. Csak szerintem te is ez vagy. Megse kerdezted, higy “hej, figyelj mar, van baratnod?”


Semmi? Csak igy a nagyvilagba bele?


Pffffff -.-“ nem hiaba, megered a penzed.

2018. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Oké, bocsi, nem tudtam.


Aztán otthagynám és beszélnék mással. Már csak azért is, mert ez azt jelenti, hogy órákon keresztül flörtöltünk a csaja orra előtt, és nem állított le előbb, vagyis egy f..sz.

2018. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Na ezért se hívnék soha senkit randira társaságban.
2018. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha a barátnője hallotta, rámosolyognék és tőle kérnék bocsánatot. Ha nem, akkor a fiúnak: bocsi, nem tudtam.
2018. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Bocs, nem tudtam.

csak ennyit mondanék.

2018. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Akkor... egy hármashoz mit szólsz?
2018. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Egy sima bocsi.


#5 az mrg van, hogy EGYETLEN szóval sem említett semmilyen flörtöt? Vagy csak ennyire előítéletes vagy?

2018. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!