Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha belementek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha belementek egy kapcsolatba utána ritkábban szoktatok eljárni bulizni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mi köze egymáshoz a kettőnek?
2018. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Csak akkor jártam bulizni, mikor tiniként a kiélős korszakomat éltem. Már 2 éve nem voltam kb, nincs igényem rá, iszogatós-beülős dolgokat vagy családi, baráti összejöveteleket azért szeretem néha, de bulizni egyáltalán nincs kedvem, annál már sokkal kifinomultabb vagyok, értelmesebb programok kötnek le.


Kapcsolatban még annyira se lenne kedvem bulizgatni járni :D

2018. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sokan azért is járnak bulizni, hogy találjanak valakit, vagy ez inkább a pasikra jellemző?
2018. márc. 16. 13:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet, sokan azert jarnak, nagyon sokan meg nem.
2018. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor azoktól kérdezem, akik azért jártak:P
2018. márc. 16. 13:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Most sem járok, kapcsolatban sem járnék, nem az én világom.
2018. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Soha nem járok bulizni, ez nem változik ha van párom.
2018. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, kapcsolatban meg főleg nem mennék el. A párom nélkül meg pláne nem.
2018. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ritkul, de nem megszűnik.

Vannak csajos esték, amit nem dobok el, mert kapcsolatom van

2018. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én gyakrabban jártam, mert magamtól nem mozdulok ki, de a párommal/ha a párom a fiúhaverjaival volt, akkor a saját ismerőseimmel mentem.
2018. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!