Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők ugyanolyan vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők ugyanolyan vonzónak tartják a vonzó embertaní típusok férfi változatait, mint a férfiak a női változatait?

Figyelt kérdés

Konkrétan erre gondolok:

[link]

Ha egy típusnak a női változatát nagyon vonzónak találom, akkor a férfi változata is nagyon vonzó a nők számára?

Tudom, a szépség relatív, mindenkinek más tetszik, de általánosságban szerintem beszélhetünk alapvető vonzalomról.

Számomra pl az észt-nordikus nő nagyon vonzó. Mi a véleményetek a férfi párjáról, nők?

A mediterrán és armenoid típusú is tetszik, de nem annyira, mint az észt-nordikus.


2018. ápr. 20. 18:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Fontos, hogy itt csak arcvonásokról van szó, mert egyébként a barna szemű, barna hajú lányok szoktak igazán tetszeni.
2018. ápr. 20. 18:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy NEKED egy bizonyos tipus tetszik, az még NEM jelenti azt, hogy a FÉRFIAKNAK általában az vonzó, mert ahány férfi, annyiféle ízlés.


És ugyanez vonatkozik a nökre is, nincs egységes NÖI ízlés, mindenkinek más tetszik.

2018. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Pont azt ilyen kommentktől próbáltam megkímélni magam az utoló 2 mondattal, de ahogy látom, végig se olvastad.

2018. ápr. 20. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj...
2018. ápr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tetszik az észt-nordikus faszi.


Pont orrformákat néztem egyik nap - egy könyvben leírás volt egy orról, és nem tudtam elképzelni -, és ott is volt, hogy pl. a "roman" orr nagy, férfi arcon vonzó, nőin nem. A nagy szem meg női arcon vonzóbb, mint férfin.

2018. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz az észt-nordikus férfi, de vannak jobbak is.


Ezek tetszenek: tronder, líbiai, fenno-nordikus, proto-nordikus, litorális (talán ő a legjobb), elő-szláv, mediterrán


A szavolaxid, az afrikai alpinoid + az elején lévő sok fura színes pasi meg a bottal se kategória.

2018. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon mengele.
2018. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!