Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel kell rendelkeznie egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kell rendelkeznie egy férfinak (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Normális értékekkel rendelkező nők! Akik nem ri bancok, nem csalfák. Milyen szempontok alapján választotok férfit, mi számít nektek férfinak. Értem azt, jó állás, kocsi, ház stb... Mert elég rossz tapasztalataim vannak ilyen téren, mindig csak a ri bancokat találom meg XD

2018. ápr. 22. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

XD


Valószínűnek tartom, hogy nincs jó hozzáállásod. Személyként próbálj megközelíteni egy nőt, nem úgy, hogy A Nők. Mindenkinek más kell. Van akinek kocsi, ház, ilyenek, van akinek elég ha minden reggel adsz neki egy puszit.

Találd meg a saját céljaidat, ne azért hajts egy jó állásért, hogy legyen barátnőd, hanem mert neked, hogy fejlődj emberként szükséged van rá. Forrj ki, utána akarj bárkitől bármit komolyan.

2018. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Természetesen nem azért, hogy legyen barátnőm. Csak elterveztem, hogy 26-28 éves koromra nekem, lesz kocsim, házam, el tudjam kezdeni az életet. Katona vagyok már pár éve, és azért jól esne ha lenne valaki aki haza vár mondjuk egy koszovóból stb. De ezt a ri banc témát úgy értem, hogy hiába próbálsz meg kapcsolatot kialakítani, normálisat, a mai nőknek nem a normális pasi kell :D
2018. ápr. 22. 11:10
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Nekem normális férfi kell, találtam is. Nekem az olyan férfi nem normális, aki (önként) katona, és azért akar barátnőt, hogy az hónapokat töltsön nélküle és "hazavárja". Neked a barátnő az csak szórakozás arra az esetre, ha épp itthon vagy. Másképp meg csak unatkozzon egyedül, kit érdekel, nem?
2018. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Nyilván más helyzet, ha épp háború van és mindenkit behívnak. De nem ez van jelenleg.
2018. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
A lista valahogy így kezdődik: legyen jó magas, sármos, humoros, határozott, legyenek céljai, családcentrikus, izgalmas...
2018. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

itt a hiba:


"el tudjam kezdeni az életet"


amit akkor kezdtél, mikor megszülettél. nincs ilyen, hogy valami megtörténik, és akkor teljesen új emberként veszel részt a világban. törődj a jelennel is.


egyébként jelentettem a kérdést. arra kényszeríted a válaszolni akarókat, hogy sorolják magukat rbanc/nem r

banc kategóriába. több jóindulatot.


a kérdésre pedig az a válaszom: kreativitással. aktivitással. humorral. megértéssel. empátiával.

2018. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"a mai nőknek nem a normális pasi kell :D" - ezt nagyon sokan elmondhatják a másik nemről, mert ez abszolút szubjektív:D


legyen meg benne az a valami, amitől ő kell és nem más - ez benne a nehéz. Jellembeli hasonlóságokon van a hangsúly, tárgyakat együtt is lehet gyűjteni.

2018. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nomális értékrenddel rendelkező férfi legyen,ne hímsoviniszta csicska,ne általánosítson, ne ribncozzon le senkit, ne várja el hogy rondán,retardáltan és csórón fussanak utána a szép nők,hanem talnulja meg hogy olyasmit várjon el amit viszonozni tud,az igényei arányosak legyenek azzal,amit nyújtani tud. Ha a társadalmi,anyagi,külső adottságbeli dolgokról nem is beszéltünk, te még szellemileg sem tudod azt nyújtani amit elvársz.Elvárod hogy a nőknek helyes értékrendje legyen,tiszteljen,hűséges legyen, de a te értékrendedbe belefér az általánosítás,a nőgyűlölet,a ribncozás,a nők adja le az igényeit. Akkor hol az arány? Csak pusztán szellemileg sem tudos azt nyújtani amit elvárnak egy férfitól,akkor a többi területen hogy tudnád?A normális értékrendű nők szemében nem vagy alakalmas a férfiszerepere,nem vagy férfi.
2018. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"a mai nőknek nem a normális pasi kell "


Aki képes ilyen hülye általánosítást leírni, annak semmi esélye. Aki ugyanis azt hiszi, hogy létezik olyan, hogy "a nök", az nem képes gondolkodásra.

2018. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ami nekem kell: intelligencia, érdeklődés a művészetek iránt, Istenhit, sok-sok türelem és megértés. Lehessen vele teljesen őszintének lenni. Ne viselkedjen úgy, mint egy nagyra nőtt óvodás. Legyenek céljai az életben, ne legyen unalmas.
2018. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!