Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 27 évesen nem autóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 27 évesen nem autóval furikázom, akkor én a mai nők szemében lúzer pasinak számítok?

Figyelt kérdés

Nem is tervezem hogy lesz valaha autóm. Inkább lakásra gyűjtöm a lóvét.


Nők! Elvjárjátok egy huszonéves pasitól hogy legyen autója?


2018. ápr. 22. 11:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
19%
Hát elég gáz vagy. Én 26 vagyok és kocsim is, lakásom is van. Önerőből, nem alám tették.
2018. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem is szeretnél semmilyen vègzettsèget? Én így hosszútávon nem is a barátnő hiánya miatt aggódnék ...
2018. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Miért, aki szegény annak nem lehet barátnője?


Ronda pasi vagyok egyébként, pontosabban szépfiú az biztos nem.

2018. ápr. 22. 12:12
 14/27 A kérdező kommentje:

"Nem is szeretnél semmilyen vègzettsèget? Én így hosszútávon nem is a barátnő hiánya miatt aggódnék .."


Én egyelőre örülök hogy életben maradtam, a pusztító majd 10 évnyi alkoholizmus után.


Mostanság kezdek visszabotorkálni az életbe.


Annyira rommá ittam magam, hogy nem tudom tudnék e egyáltalán bármit is tanulni.

2018. ápr. 22. 12:14
 15/27 anonim ***** válasza:
8%
Kiütlek a bugyidból, srác!
2018. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
79%

Akkor számítasz annak, ha mindig az érdekel, hogy vajon ezt meg azt a dolgot a nők milyen szemmel nézik.

Van egy célod hogy lakásod legyen, ha nem akarsz autót az legyen a te dolgod és szard le ha valakinek ez nem tetszik.

2018. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
77%

"Nagyon régóta nem nőzök már komolyan egyébként.


Egyszerűen megundorodtam az egésztől.."


Ehhhh...Balázska. :D Ha így érzel (legalábbis 2 nappal ezelőtt még így volt), akkor miért érdekel, hogy minek számítasz a nők szemében? :P Nem tökmindegy?

2018. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
82%

Na akkor vegyük sorban: Szegény vagy, nem is akarsz tanulni, semmid sincs lassan 30 évesen és még ronda pasi is vagy és még alkoholista is...


Én a helyedben nem a barátnő szerzés miatt aggódnék, mert az még nagyon odébb van. Ilyen helyzetben azon aggódnék, hogy ne kerüljek az utcára, ne legyek csöves, mert nem sok minden választ el.

2018. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
45%
Szedd rendbe az életedet, tűzz ki célokat, álmokat! Szerintem ez a legfontosabb, utána jöhetnek a nők is.
2018. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
33%
Nem feltétlen számítasz annak, de ha olyan pasit is választhatok, akinek van autója, akkor miért ne választanék olyat? Van elég férfi a Földön, hogy ne kelljen megalkudni :D
2018. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!