Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "tűnt" el?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal(még nem találkoztunk) facebook-on beszélgettünk eddig, egész jó hangulatban, volt közös téma és érdeklődési kör amiben segíteni is tudtam volna neki, tervben is volt hogy találkozunk emiatt. néhány napja egyre kevesebbet beszéltünk..csak nap elején és végén általában de messengeren majdnem végig aktív volt mindig. aztán most már nem is látom hogy aktív e/mikor volt elérhető. (biztos hogy nem azért mert régen lépett volna be) Nem tudom igazából mi történt..nem gondolnám hogy "sok"voltam mert én is csak akkor írtam neki amikor beszéltünk, szóval nem zargattam úgymond, de valami miatt úgy érzem hogy az egyre kevesebb beszélgetés még is csak miattam lehet és az is hogy nem látom hogy elérhető e. Bár ez lehet a messenger hibája is, de nem gondolnám hogy erről van szó. egyszer már rákérdeztem hogy van e valami baj, vagy bármi velem kapcsolatban de akkor azt írta hogy ne gondoljak semmi ilyenre és alig várja már hogy elkezdjük a közös dolgot. csak sok a munka azért nem írt stb. Mi miatt vehetett 180 fokos fordulatot?
2018. ápr. 23. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Írj neki egy bűvös mondatot fb- on , vagy máson: " Szia! Miért tűntél el?" Mindegy mi lesz, mert ha nem válaszol, az is egy válasz. Ha meg igen, csak okosabb leszel...
2018. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

-Megismerkedett mással.

-Lehet,hogy tényleg sok a munkája.

-Azt szereti, ha nem írkálás van a messengeren, hanem telefonbeszélgetés

-Mégse jössz be neki annyira, csak az idejét töltötte

-vagy az összes egyszerre


kb. ennyi jutott eszembe, megmondani ugyse fogja, mert nem akar megbántani.

2018. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó voltál arra, hogy szórakoztasd, de megismert valaki mást, aki jobban bejön.
2018. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én lányként, saját szemszögből azt gondolom, hogy hiába lett kevesebb a beszélgetés, az hogy nap elején és nap végén beszélgettek, valamit csak jelent. Teljesen ignorálna (vagy fog a jövőben) ha semmit nem akarna. Valószínűleg nem szeretné azt, hogy most folyamatos összeköttetésben legyetek és ott írkáljatok, mint a tinik. Felnőttek vagytok saját élettel, amiben a napi reggeli-esti kommunikáció elég.. főleg amíg nem találkoztatok.. elvégre nem jártok. Szerintem igaz hogy sok dolga van, a chaten meg lehet azért elérhető mert megvan nyitva mindig az alkalmazás vagy gépről a Facebook. Nekem is sok ilyen ismerősöm van.


Az egyetlen ami fura: hogy nem látod mikor volt elérhető. Nekem is ugyanez van egy személlyel, nem látom mikor elérhető és azt hittem letiltott a messengerről, ki is próbáltam és pontosan akkor mutatja ezt, amikor letilt valaki. Viszont ! Ha írsz neki egy pontot (vagy bármi mást) ha letiltott, el sem küldi, felugrik egy ablak hogy nem megy el az üzeneted (akkor sem ha kesobb oldja a tiltást). Én kipróbáltam és az én pontom elment a célszemélynek, szóval mégsem tiltott le... valami más miatt nem mutatta hogy elérhető. Kesobb barátnőm chatablaka sem mutatta, de mindenki másnál igen, rákérdeztem hogy ez egy külön beállítás? Azt mondta hogy nem, szerinte azért van mert gyenge a nete és éppen fogy el a havi adag net.

2018. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Messenger/fb hiba. Én is tapasztalom pár ismerősnél. Valószínűleg még nem OK-zta az új biztonsági előírásokat.
2018. ápr. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!