Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként hogy élted meg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogy élted meg, ha barátzónába kerültél?

Figyelt kérdés

Én hónapok óta érzem hogy barátzónába kerültem, igyekeztem kikerülni belőle, adtam a jeleket, de mindig falba ütköztem.


Most lassan ott tartok hogy kilépek inkább au életéből, mert így csak kínzom magam.


Nők, ti hogy éltétek ezt meg? Mennyi ideig vártatok?


2018. ápr. 23. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Mire kéne várni?
2018. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt még ilyen. Nem igaz ,hogy nem találnál helyett jobbat. Vagy nagyon gazdag ha így lealázod magad moatta?
2018. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem voltam még barátzóban, de ilyen esetben ha valaki iránt többet érzek és tudom, hogy nekem ennél több kell, akkor nem húzom az időt.

Elmondanám a másiknak, hogy én többet érzek és többet szeretnék, mint barátságot. Nem elég jeleket adni, mert nem biztos, hogy a másik veszi a lapot, ezért kell tisztázni a dolgot.

Szóval nem várni kell, meg kínozni magad, hanem lépni!

2018. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

#3-as válaszolóval értek egyet, ha ő nem lép, akkor neked kell. Valld be neki az érzéseidet.

Igazából ha azt érzed, hogy barátzónába kerültél, akkor az nagy valószínűséggel úgy is van. Teljesen felesleges tovább kínozni magad. Ha visszautasít, legalább megtudod, hogy mit érez és túlteszed magad rajta, nem pazarolsz rá több időt.

2018. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én még nem jártam így, de ismerős igen. Vigyázz ha van, vagy lesz barátnője, mert az tud ám csak fájni. Vagy kilépsz az életéből, vagy kiábrándulsz. Nem jössz be neki, ez teljesen egyértelmű, még ha neked nem is. Egy férfinek ha bejössz, akkor lép irányodba. Főleg ha nálad zöld a lámpa.
2018. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Többször is volt ilyen, de sosem szakítottam meg ezért a kapcsolatot, hanem én is továbbléptem, és megmaradtam barátnak (igen, tudom, ilyen nem létezik:) - de van, hogy mégis)

Ilyenkor eltűnni, az nekem "menekülés", együtt élni a dologgal: az elején talán keményebb, de hosszabb távon szerintem kifizetődőbb megoldás.

2018. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szarul, de mivel emberként értékesnek tartom, és olyan húdenagyon nem jön be, ezért barátkozunk továbbra is. Inkább az egómat sérti.
2018. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
En nem vallottam be es nem bantam meg, tovabbleptem. Akire tukmalnom kell magam azt inkabb hagyom. Masnak nem kellett nagy vallomasokat tennem es egybol eszrevette, ha bejott nekem.
2018. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul viselem.

Mindazonáltal nem vagyok képes kilépni az életéből.

2018. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!