Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más 20 éves lány is ilyen? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más 20 éves lány is ilyen? Én vagyok koravén?

Figyelt kérdés
Van pár barátnőm, akik egyetem mellett hetente 2-3x járnak el bulizni. Azt látom ,hogy hiába van például kapcsolatuk ugyanúgy smárolnak a szórakozóhelyen részegen másokkal.Én egyetem mellett dolgozok is,minden nap, energiám sincs eljárni velük, de kedvem sem igazán. Párommal közösen szoktunk programokat csinálni általában, az is inkább hétvégi kirándulás valamerre. Engem inkább a jövőm érdekel,hogy már elkeztem házra megtakarítani, nemrég vettem több havi fizetésemből egy kis autót, akivel vagyok azt nem lenne szívem soha megcsalni. Ez nagyon korai és később megbánom,hogy nem "éltem ki" magam? Vagy más is van így? Emiatt egyre jobban távolodom sok velem egykorú ismerősömtől. Az is igaz,hogy párom 6 évvel idősebb tőlem és neki is inkább már a családalapítás jár a fejében mintsem a bulizás.

2018. ápr. 24. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem bulizás, amit leírtál, hanem igénytelenség. Ez pedig nem korosztályi probléma. Rossz helyen barátkozol. Ennyi. Nem vagy több vagy jobb másnál, csak más szórakoztat. Keress hasonló gondolkodású embereket. Nyelvtanfolyamon, hímző szakkörben vagy gyülekezetekben sokat találhatsz!
2018. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Megértelek, én is hasonló vagyok. Barátkozz másokkal valóban.

A legtöbb szabadidőmet én is a barátommal töltöm, bár eljárunk bulizni is, de max kéthetente. Azon kívül hasonló barátaink vannak akikkel tudunk menni olyan rendezvényekre, amik érdekelnek mindenkit, a bulis barátokkal meg néha összeülünk csak meginni egy fröccsöt, nem abortált csecsemőket esznek ők se reggelire, csak máshogy élnek.

Lehet, hogy megbánod, lehet, hogy nem, csináld amit jónak érzel. Bár megértem, hogy munka után nincs sok kedved bulizni, de azért ne távolodj el tőlük teljesen.

20L

2018. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, én/mi is így találkozunk a bulisabb barátokkal,hogy megiszunk egy sört és annyi. Igyekszem azért kapcsolatban maradni velük, de nem könnyű.
2018. ápr. 24. 15:29
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Én sem járok bulizni, nem az én világom. Pont a múltkor ültünk össze a barátnőimmel egy kis kerti iszogatásra, végre örültünk, hogy mind a négyen ráérünk, és rá kellett jönnünk, hogy nekünk ez már nem megy. Hajnal 1 óra felé mindenki azt mondta, hogy irány aludni, pedig régebben az első menetrend szerinti busszal ment mindenki haza, de így munka/egyetem mellett egyszerűen nekünk sincs már energiánk az egész éjszakás "bulikra". Én pont azt gondolom, hogy kiéltük magunkat korábban, ahogy valószínűleg te is, és ezért nem igényled, tehát szerintem ebből nem lesz később probléma. :) Most más a napirend, más a szórakozás, teljesen jól van ez így.

Viszont a barátokat tényleg rosszul választod, mert ezek szerint nem egy az értékrendetek.


21L

2018. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Ez a "nem éltem" ki magam szánalmas kifogás. Az az "élet", hogy iszok, össze-vissza csalom a párjaim, felesleges baromságokat művelek "poén" és "kaland" címszó alatt. Hajrá. Vannak akik mennek a tömeg után, mint a hülye birkák és vannak akik számára az élet több ezeknél. Engem is baszogattak folyton és baszogatnak de nem érdekel. Felettük vagyok. Vannak magasztosabb dolgok.
2018. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Én is szívesebben csinálok mást, mint az ismerősi körömben lévő 20asok.


Mi is együtt csinálunk programokat, vagy max még egy párral. Beülünk sütizni, kávézóba, sétálunk, filmet nézünk megiszunk max egy sangriat.


Mi is inkább a jövőnket tervezzük, mintsem "kiéljük" magunkat.

20/L

2018. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Ez a kiélés egy f#szság... Ha szeretitek egymást akkor nem fogod megbánni! Nincs abban semmi jó dolog hogy más több emberrel volt mint te. A r#bancok magukat minősítik a viselkedésükkel. Örülj neki hogy te nem vagy ilyen.
2018. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

És az ilyen lányokat te a barátnőidnek tartod?

Én általában olyan embereket választok barátnak, akikkel közös értékrenddel rendelkezem. Én a helyedben szégyenkeznék ilyen emberek mellett, ráadásul magam ignorálnám őket, nehogy még a végén rossz hatással legyenek rám.

2018. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem lehet kijelenteni, hogy nincs értelme az ilyen életvitelnek.

Lehet kicsit soviniszta válasz jön, de úgy gondolom, hogy a "kiélés" dolog egyedül férfiaknál működik mint valóban normális cél és érzés kutatása.

Egy férfi önbizalmát ugyanis az tudja legjobban megdobni, ha érzi és tudja magáról, hogy sok lányt el tud csábítani, ágyba tud vinni.


A női igények jóval nagyobbak mint a férfiaké ilyen szempontból így a sikerélmény és az ebből származó egoboost csak magabiztosabb, sikeresebb férfivá teszi. Nem érzi azt, hogy egyedül a barátnőjétől függ és, ha ő nincs akkor ennyi. Ezen férfiak nem is kapaszkodnak olyan szinten a kapcsolatba mint mások és szerintem a problémákat is jobban tudják kezelni és miután megtapasztalják, hogy a csini, kis magukat illegető csajok puncija sem különbözik semmiben a többi nőétől, sőt gyakran semmivel nem nyújt többet az ágyban sem, így jobban fogják a kapcsolataikat is megbecsülni és kisebb eséllyel félrelépni.

Persze ez a lehetőség ugyanúgy ott lesz később is és kár lenne áltatni maguknak az embereket, gyakran pont azokat csalják hónapokon, éveken keresztül akik tökéletesnek és példamutatónak gondolják a kapcsolatukat. Tehát a lehetőség ott van csak kisebb eséllyel élnek vele mert a kíváncsiság (ami nagy úr), már nem hajtja ezeket a férfiakat, legfeljebb az időnként előjövő "még mindig jó pasi vagyok, el tudok csábítani egy nőt" érzés marad.


És itt jön az, hogy mégis inkább a csajok körében van manapság ez, hogy élje ki magát. És én ilyen szempontból nem látom át, hogy pontosan mivel és hogyan növelné az önbizalmát egy csinossabb fajta lánynak, hogy bulikban mindenfelé smárol, lefekszik ezzal-azzal, miközben van kapcsolata is (gondolom azért van mindig kapcsolata, hogy legyen mivel takaróznia, miért nem egy ribi).

Tehát egy olyan dologgal él folyamatosan amit már eleve TUD és érez. Mégpedig, hogy a férfiak többsége szívesen lefeküdne vele. Ilyen szempontból tényleg nem látok semmi racionális okot ezen hozzáállásnak, hiszen sem az egóját nem növeli és jobban sem kellene éreznie magát tőle.


Egyszerűen arról lehet szó, hogy a mai modern világban kibújt a szög a zsákból és kiderült, hogy a nők valójában sokkal nagyobb, csak magukra gondoló, szándékosan mindent és mindenkit semmibe vevő, élvhajhász ösztönlények.

De, ha valaki tud nekem bármilyen racionális érvet felhozni arra vonatkozóan, hogy egy nő magabiztosságát és személyiségét milyen módon tudja pozitív irányba lendíteni az ilyen hedonista, senkit nem tisztelő életvitel a jövőre nézve akkor hallgatom. Azon kívül, hogy "yolo" meg "egyenlősség" meg "meeto".

Pont, hogy ebben a kérdésben nincs egyenlősség és nem is lesz. Az nem siker, ha találsz egy borítékot tele pénzzel és azzal villogsz, hogy milyen gazdag vagy.


Lehet mások nem így gondolják és sok nőnek ez nem tetszik, de én így látom.

2018. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem koravén vagy, csak érettebb és más beállítottságú. A tinikor kitolódott és egy csomó huszonéves úgy él, mint egy tini. Plusz ehhez jön hozzá, hogy egy lánynak lényegében semmit sem kell tennie, hogy körberajongják és ezt sok csaj szereti kiélvezni.
2018. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!