Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti örülnétek, hogy így megbízi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek, hogy így megbízik bennetek egy lány, hogy először nektek mondaná el, hogy 13 évesen vesztette el, vagy szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés

Nagyszüleinek volt egy hétvégi háza, ahol egy pasi volt a szomszéd, a család """barátja""". Egyszer amikor a lány egyedül volt tapizta, meg puszilgatta, a lány visszacsókolt, majd minden jött sorba...

Ráadásul a srác 20 felett volt, de nem élte meg traumaként, mert vonzódott hozzá, de csak egyszeri alkalom volt, utána nem is találkoztak szinte soha.

Az eset több mint 10 éve történt, a srácra még facebookon sem tud rákeresni, mert nem emlékszik a vezetéknevére, utcán lehet fel sem ismerné.

Soha senkinek nem beszélt erről, se családnak, se barátoknak. Minden exének azt mondta, hogy 17 évesen vesztette el, akkor volt az első komolyabb barátja. Neki azt mondta, hogy sportolás miatt szakadt el a szűzhártyája.

Ti lennétek az elsők, akiknek valaha beszélt volna erről, ez pozitívum, vagy negatívum?



2018. ápr. 24. 01:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
Nagy dilemmában lennék, az biztos. Sok mindentől függne, hogy elnézném-e, ha nagyon bele lennék zúgva, akkor valószínű, hogy elnézném, bár bennem maradna azért ez a gondolat. Ha legbelül tudnám, hogy nem életem nője, akkor valószínű csak jobban elhidegülnék tőle, és előbb-utóbb szakítanék.
2018. ápr. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%
Pozitívum.
2018. ápr. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
34%

Maga a tény rám nem lenne semmilyen hatással sem negatív, sem pozitív értelemben. Azt, hogy így megnyílt annak örülnék.

Felesleges a szemellenzés, a lányok nem ritkán elveszítik a szüzességüket 13-14 évesen is, hiszen abban a korban is elég sokakat érdekel már a szex ugye, akkor kezdődik a pubertás.

Biológiai szempontból pedig, ha úgy vesszük még természetesnek is mondható, hiszen egy lány akkor válik ivaréterré, azaz képes akár gyereket is szülni. Az, hogy a mai modern társadalom ehhez teljesen máshogy áll (félig-meddig okkal és jogosan) még nem írja felül a tényeket.


A beleegyezési korhatár is hasonló okok miatt lett megváltoztatva, hiszen 15 éves korban már tényleg kevés lány szűz és többségük simán kezd nála 10-15 évvel idősebb férfival is akár.

2018. ápr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyen lanyokat tavolrol kerulni kell. Ennyi.
2018. ápr. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Ui: kerdezo, az ilyen lanyok multjabol szokott kiderulni meg eleg eleg komoly fajsulyu dolgok. Ha van ra lehetoseged lepj le.
2018. ápr. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
35%
14 év alatt automatikusan nemi erőszak, mert korlátozottan se vagy cselekvőképes. Téged gyerekkorodban megerőszakoltak. Nem a te hibád.
2018. ápr. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

Örülnék ha elmondta, nem lenne belőle semmi gondja. 13 kislány még, szóval nem tudta mit csinál.


Ha számára nem volt trauma, akkor nem kell ezt annyira túlmisztifikálni, meg nemi erőszaknak tekinteni. Nyilván a pasi egy vadbarom, aki ilyet csinál, de nehogy már a lány legyen a hibás ezért.


Eszembe nem jutna szakítani.

2018. ápr. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
27%

Én biztosan otthagynám. 13 évesen lehet ivarérett meg érdekelheti a dolog,de ne magyarázza már be senki,hogy nem tudja mit csinál. Az már nem olyan kicsi. Felfogta mit csinál és ennek ellenére elsò alkalommal egy vadidegen hozzá túlkóros pasassal feküdt le. Ilyet biztos nem tolerálnék. Közölném vele,hogy ez nekem nem fér bele az értékrendemben és búcsút vennék.

Engem is érdekelt 13 évesen a szex,de volt annyi agyam már akkor,hogy ne ilyen fiatalon egy jöttment akárkivel csináljam először. Lehet lepontozni pls,ez akkor is beteges.

2018. ápr. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
63%

Ja, elhallgatta mindenki elöl és most, felnőttként is kérdést ír ki róla, azon töpreng zavarna e valakit, ha elmondaná..


Á nem trauma..


Kérdező, téged megerőszakoltak. Tudom, hogy próbálod lekicsinyleni a problémát, de kiütközik a titkokkal, hazugságokkal, felnőttkori töprengéssel, hogy ez komoly. Tudom, milyen.


Keress fel pszichiátert, hogy beszélhess róla.


Egy felnőttet is tönkrevág sokáig, ha csak egyszer megfektetik, és többet nem keresik, pláne, ha szűz volt az ember lánya, és pláne, ha gyerekkel történik ez.


Csak keress fel egy szakembert(ne pszichológust, elég nagy összehasonlítási alapom van, a pszichiáterek profik na meg nem is gyógyszereznek akárkit a tévhittel ellentétben)


El kell fogadnod, hogy borzasztó, ami veled történt, utána tudod csak valóban feldolgozni. Attól, hogy nincsenek rajtad sebek és megőrizted az ép eszed, még nem jelenti azt, hogy ne ártott volna meg lelkileg. Nem csak az éli meg traumaként, aki többet nem mer szexelni és az idős férfiakhoz vonzódik utána. Mindenkinél máshogy ütközik ki a feldolgozatlan trauma, én mondjuk mindenkivel akaratlanul szemétkedek, hogy eltaszítsam, pedig korábban azt hittem ez az alaptermészetem és csak szurkálódós a humorom. De még ezeregy ilyen van..


Tudod, hogy nem volt rendben, kérj segítséget..

2018. ápr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
29%
Nem is a kérdezőről szól a kérdés ti nagyon értelmesek. A kérdésben szó sincs megerőszakolásról, csak egy balfax pasiról, aki csak egy kis tinit tud megfektetni, meg egy buta kis naiv tinilányról, aki ráizgult a szomszéd srácra. Fantaztikus ez a mentalitás amit a metoozások adtak a nőknek.
2018. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!