Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek, szerintetek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek, szerintetek tényleg normális dolog, ha valaki 20-on x évesen még szűz?

Figyelt kérdés

Annyi hasonló kérdést olvasok, és mind alatt ott a temérdek helyeslő komment, hogy: "még nem találta meg az igazit", "csak az igazinak akarja odaadni magát"

Hagyjuk már! Nincs ember szerintem, aki önszántából szűz marad, hacsak nem valami vallási fanatista, ami manapság ritka.

20, 30 évesen szűznek lenni nem normális mannapság, és jó okkal feltételezhető, hogy valami nagyon nincs rendben az ilyen emberekkel.

Amit itt műveltek az csak egy lelki önsegély. Valahogyan muszáj fenntartani a pozitív önképetek, és igazolást kell keresnetek a szerencsétlenségetekre. Ezért veregetitek itt verbálisan hátba egymást.

Olyan a világon nincs, hogy valamelyik beismerje, hogy egy szerencsétlen és azért nem jött még neki össze.

Kifejezetten keresitek az utolsó kapaszkodókat, hogy ne roskadjatok a magatoknak ásott lelki gödörbe, ahonnan kiutat se láttok.



2018. ápr. 25. 10:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
25%
Abba nem gondoltál bele, hogy valaki szimplán azért az, mert nem helyes/magas/kigyúrt?
2018. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
80%

Én most nőként tapasztalatból írom:

Minden ember más. Más az életútja. Nekem is volt párom aki 20-on X évesen szűz volt. Rá nem jöttem volna, mert nem introvertált, társaság lelke pasi.

Már javában kavartunk amikor kiderült. Se akkor nem éreztem, hogy baj lenne vele, sem azután. Egy nagyon szép harmonikus kapcsolatunk volt. A legodaadóbb és hűségesebb férfi volt az exeim sorában. Ő egyszerűen olyan nevelést kapott, hogy ne legyen "carpe diem" ember. Csak olyan nővel jöjjön össze akivel komolyan gondolja. És azt nehezen talált.


Meg lehet bélyegezni másokat, ha neked ettől könnyebb a lelked. De közel sem érdemes egy kalapot minden emberre ráhúzni.

2018. ápr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
77%

És pont a magadfajta akarja megmondani, hogy ki mikor veszítse el?


Én 23 voltam, nő vagyok. És nem akartam csak úgy odaadni magam akárkinek. Kivártam a megfelelő partnert. 5 éve együtt vagyunk.


Nem tök mindegy az neked, hogy ki mikor veszíti el?

Különböző okai lehetne, hogy az ember 20 x évesen miért szűz még! Van, aki egy elhagyatott helyen él és nincs lehetősége csak úgy párkapcsolatot alakítani. Van, aki tanul és építi a karrierjét. Van, aki lelki beteg. Van, akit nem érdekel.


Nem mindenkinek a d..gás a legfontosabb az életben.


Egyébként te összejönnél bárkivel. Bármilyen zsírdisznó elhanyagolt fogatlan emberrel?

Van, aki nem tanul a hibájából és fokozatosan elköveti azokat. Nem mindenki akar már az első két randin szexelni.


Különbözőek vagyunk, fogadd el!

2018. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%
Nincs olyan, hogy valami normális vagy nem normális. Minden csak viszonyítás kérdése.
2018. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
76%

Nem is értem miért érdekel ez, ha téged nem érint?

Kit érdekel, h vki szűz-e vagy sem. Hárommal kavar egyszerre, vagy tízet szeretne. Kakilt ma már, vagy fosik egész nap. Spagettit evett vagy zsíros kenyeret. MAGÁNÜGY!

2018. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%
A tél a nyárhoz képest nagyon nem normális, mert minden meghal és elszürkül, mégis szükség van a télre, hogy nyár lehessen. Így már érted? Mindennek megvan a maga feladata a világban, még annak is, aki úgymond " nem normális ", tehát mindenki normális a maga módján, legyen akármilyen.
2018. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

#2 Áhh, értem! Akkor igazából minden itt ilyen kommentárt hagyó férfi csak ilyen nevelést kapott. Minden világos.


De, lehet csoportosítani, és lehet általánosítani is. Az emberi gondolkodás alapvető funkciója ez.

Már csak azért is, mert ez a csoport rendre szakasztott ugyan olyan megjegyzéseket tesz. Biztos a régimódi nevelés az oka.

2018. ápr. 25. 10:41
 8/36 anonim ***** válasza:
39%

21-22 éves korban még esetleg oké. A többi bullshit.

28 évesen szűz, mert nem helyes, nem izmos, és az elmúlt 10 évben nem tudott felállni a net elől, hogy kigyúrja magát vagy lefogyjon.... De ő nem tehet róla. Értve vagyok?

A másik véglet, bár nem minden átfedés nélkül: aki 10 éve veri a farkát photoshoppolt csajokra, egy topmodellre rávágja, hogy átlagos, de nem az esete, és hús-vér nő iránt már képtelen vonzalmat érezni a túlzó elvárásai miatt. De erről se ő tehet....

Mindennek az oka a sok szemét nő, aki meg meri válogatni, hogy kivel fekszik össze, egyébként meg mind ku.rva. Logikus, nem?

2018. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
54%
Látom a lepontozás az megy, ha nem az egódat simogatják. :)
2018. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%
Nincs felső korhatára. Engem nem érdekel, ha valaki 80 évesen is szűz.
2018. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!