Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha nem akarok mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha nem akarok mindent elmondani magamról a barátomnak, ami a múltamban történt? Vagy kötelező mindenről elszámolnom? 23L

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 14:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%
A szokásos "azt mondom majd, hogy három pasim volt csak, mert a tíz egyéjszakást inkább nem vallom be" dilemmához van szerencsénk?
2018. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy nem nyújtasz be önéletrajzot, de a szándékos titkolózásnak és rejtegetésnek mi értelem van egy (elvileg) lelki kapcsolatban? Én a teljes őszinteséget preferálom. Az ellenkezőjének nincs értelme-
2018. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Amennyiben már átrágtad, tanultál belőle és lezártad, továbbá nem probléma a felvállalása, ha kiderül, akkor nyugodtan megtarthatod magadnak. Amennyiben ez nem így van, márpedig én erre tippelek, akkor jobban jársz, ha elmondod. Bármi, ami kihat a kapcsolatodra pl úgy reagálsz le dolgokat, ahogyan az előző kapcsolatodban, mondjuk haragudtál az exedre és így reagálsz a párodra. Ez csak példa ugyan, de gyakori. Sokszor a lezártam és a szőnyeg alá söpörtem közé egyenlőségjelet tesznek és csodálkoznak, hogy hasra esnek a dudorban. Te tudod kérdező, hogy amit nem akarsz elmondani, azt miért nem akarod, de szerintem meditálj rajta, ha kell, akkor segítséggel, mert biztos nem zártad le.

31/f

2018. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes kérdés és nem lehet egyszerű igennel, vagy nemmel felelni.


Első körben, a múltad a tiéd, senkinek semmi köze hozzá.


Ha jobban belemegyünk fog bonyolódni a dolog, mert mi van, ha tényleg változtál és valaki rossz következtetést von le?


Pl, elmeséled, hogy eddig egy kivételével az összes barátodat megcsaltad.. Mi fog lejönni rólad? Nem kommentálom.


Én azt javaslom, ha tényleg a múltad és soha többé nem követed azt a hibát, inkább NE meséld el neki, csak felesleges bizalmatlanságot szülne.


Persze a másik oldalt is megértem, aki az őszinteségre hajaz, nekik is igazuk van, csak sajnos nem minden esetben célravezető.


Neked kell eldönteni, hogy a mondandód esetleg rombolhatja-e, a leendő kapcsolatodat.

2018. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Volt egy egyéjszakás kalandom, amire nem vagyok büszke, és szégyen ,hogy milyen férfival feküdtem le... 16 évesen egy 28 évessel.. :/ meg volt hogy eléggé férfigyűlölő voltam, ki is nyilvánítottam, de ez mára már szerencsére megváltozott, és rájöttem nem minden férfi szemét.. Ilyesmik.
2018. ápr. 25. 20:42
 16/16 anonim ***** válasza:
A múlt a múlt, a jelen pedig a jelen. Azzal állj le, aki szeret és elfogad a múltad ellenére is.
2018. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!