Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha a párommal inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a párommal inkább ismerkedéskor, kapcsolat elején tudtunk akármiről elbeszélgetni?

Figyelt kérdés

Akkor nagyon jól éreztem magam vele, azóta is nagyon sok mindent megtesz értem, sok programot szervezünk együtt a házon kívül, de a beszélgetés nagyon hiányzik.

Próbáltam vele erről már többször beszélni, de nem változott a helyzet.

Ő sem nagyon oszt meg velem annyira nagyon bizalmas dolgokat, nem olyan hogy elmondja az érzéseit, nem tud róluk beszélni.

Ez változhat idővel? Vagy fogadjam el így őt?

Mostnában már se rólam nem kérdez régi dolgokkal kapcsolatban, se magáról nem mesél annyit..

Ez jelentheti azt, hogy nem érdeklem, vagy nem illünk igazán össze?

2 hónapja vagyunk együtt

19/L



2018. márc. 10. 22:40
 1/8 Zoli780806 ***** válasza:
Rúgd ki, jöhet a következő.
2018. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Pontosan ezt jelenti. Szerintem még most lépj ki.
2018. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Egy igazán jó kapcsolatban folyamatosan jelen van a vibrálás, aminek következménye, hogy egy húron pendültök, mely azt is eredményezi, hogy teljesen természetesen zajlik általában a kommunikáció mindenféle erőlködés nélkül. Az igazán jó beszélgetésekhez nincs szükség kérdésekre és faggatásra. Ha nem oszt meg veled bizalmas dolgokat, akkor nem igazán szeret téged, mert nem is bízik meg benned. Az érzésekről tudni kell beszélni egy őszinte és boldog kapcsolatban. Ez által is fejlődik a kapcsolat. Ha nem fejlődik, akkor elhal, ugyanis minden kapcsolat célja eljutni valahonnan valahová. Amikor ez nincs jelen, ott kaszáltak a kapcsolatnak.

Egyébként a legelső kapcsolatomban én is beleestem abba a hibába, hogy nem mindig meséltem kérdezés nélkül magamról, de ennek csak a rituntalanság volt az oka, mivel előtte nem volt kíváncsi rám senki, szóval hamar belejöttem ebbe a kapcsolat során, mint kiskutya az ugatásba. Ez nálatok kuka.

2018. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha 50x nem írtam le a kapcsolat szót, akkor egyszer sem. Bocs, fáradok. :D
2018. márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 honap a kapcsolat legeleje.

Ha mar most sem tudtok beszelgetni, az nagy baj.

Mi evek utan is sokat tudunk.

2018. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az hozzátartozik, hogy én senkinek nem mesélem magamról magamtól. Még azt sem mondom el magamtól senkinek, hogy aznap épp milyen érdekes, jó, vagy rossz dolgok történetk velem. Még a családtagjaimmal sem vagyok olyan kommunikatív.

Ő rákérdez mindig ha neten, ha a találkozás legelején, hogy ma a helyzet, mi történt velem, stb.

Akkor én is rákérdezek nála. De ő megosztani velem az ő történéseit magától is megszokta.

Nem arról van szó, hogy ülünk a szobába szótlanul, csak mikor megismerkedtünk egész napokon át mesélt ő is magáról, meg engem is kérdezgetett.

Akkor ha ez már a mindennapokban nem így történik, és elalvás elött 8 óra munka után nem hajlandó velem legalább egy fél órát csacsogni velem akkor az ezek szerint nagyon nagy baj..

Az az igazság, ő alapból pörgősebb típus annál mint hogy semmittéve ücsörögve beszélgessen velem egész nap.

2018. márc. 10. 23:39
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor miért vele jöttél össze?
2018. márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez így elég rosszul hangzik. Szenvedi fogsz te még mellette. Biztos vele akarsz maradni?
2018. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!