Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod, hogy hihetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy hihetsz egy férfinak, ha azt mondja komoly kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
Honnan tudhatom egy felnőtt, idősebb (28-30+) férfinál, hogy ha azt mondja egy pár hónapos kapcsolatban, hogy velem akar megállapodni, házasodni, gyereket vállalni, akkor az tényleg úgy van, és nem úgymond csak elaltatja a gyanúmat, és aztán évek múltán derül ki, hogy csak az éveket pocsékolta mellettem? Elég sokszor előfordul úgy látom, hogy a férfiak képesek a punci miatt évekig hazudni, így őszintén érdekel, hogy ezt honnan láthatom előre? Milyen jeleket kell nézni?
2018. ápr. 26. 17:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Előre sehonnan, hogy a viharba mondaná ezt meg bárki?


'azt mondta aranyos vagyok és ő is velem képzeli ezt el. És mindig válaszol nekem ilyen témákban'


Nagyon naiv az egész kérdés, De ezután megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok? Pár hónapos kapcsolat... Ez a kijelentés meg olyan, mintha valami idősebb férfi válaszolna a nőjének, mint egy gyereknek és esze ágában sincs az egész.

2018. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Mégis honnan tudjam, hogy mit akarok tőled 20 év múlva?
2018. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%

Úgy vélem, hogy leginkàbb onnan, hogy láthatóan õszinte, nyílt velem szemben minden témában, az élet számos területén. Aki csak sunnyog mellettem, az rengeteget hazudozik (mert nem veszi komolyan az egészet), elõbb-utobb ez csak feltūnik. Úgy gondolom, hogy csak egy gerinctelen, alapból hazudozó személyiségū ember képes olyasmire, hogy évekig megjátsza ezt melletted. Egy egyenes férfinak sosem lesz érdeke, hogy ilyen színjátékot elõadjon bárkinek is hosszú ideig. Inkább megbánt, mintsem szerelmet hazudjon neked. Sokan anélkül is kapnak p#ncit, hogy ilyesmit kellene hazudniuk. Tehát szerintem vannak férfiak, akikben nem lehet kételkedni ennyire.


Vannak olyan nõk, akik szemet hunynak a hazugságok fölött, ezért ha összekerülnek egy megbízhatatlan férfival, évekig képesek tenni a hülyét, mintsem beismerjék maguk elõtt a valóságot. Osztom az elõbbiek véleményét is, ezt amúgysem lehet 100%-ban elõre megjósolni.


Viszont ez mind nem zavar, mert úgy gondolom, hogy végülis jobb együtt lenni valakivel, mint egyedül. Persze, ha valakinek ez tetszik, akkor ezt teszi. De én nem bánom az emberekre vesztegetett idõm, mert még mindig jobb, mint elvonulva, izoláltan magányomba kételkedni mindenkiben.

2018. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%

Ne legyél lusta b.meg ! Ismerd meg azt a hülyét és figyeld. Gondoskodj róla, hogy ő is megismerjen téged. Ha nem ugyan ezt teszi, az intő jel. Az ezzel járó munkát meg az atyaúristen nem spórolja meg neked.

Pro tip: holywoodot baxd ki a kukába

31/f

2018. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%

Soha nem tudhatod előre, hogy egy kapcsolat fél évig, vagy 15 évig fog-e tartani. Ez menet közben alakul ki. Felesleges kezdetben ígérgetni, hogy örökre szeretni foglak, meg örökre veled akarok maradni. Honnan tudhatná ezt az ember előre? Mikor felszáll a rózsaszín köd, mikor együtt élsz a másikkal már egy ideje, akkor már lehet sejteni, de még akkor sem biztos a holtomiglan, holtodiglan. Ha már komolyan tervben van a házasság, gyerekvállalás, az már egy komoly lépés.


Ha pedig egy kapcsolatot utólag elpocsékolt éveknek érez az ember, akkor abból már ki kellett volna lépni. Előző kapcsolatom 7 évig tartott, mégsem érzem elpocsékolt időnek.

2018. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!