Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a hűség, az emberek 95%ának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hűség, az emberek 95%ának nehezére esik, akkor ez miéert feltétel, vagy elvárás egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem lenne könnyebb mindenki számára,ha ez nem lenne feltétel...? Mindenki elvárja a másiktól,és halálra sértődik ha véletlenül a párja félre kacsint,holott Ő maga is nagyon sok esetben ezt teszi...

Ha valakinek igénye van erre (a "hűtlenségre"),akkor miért várja el a másiktól a hűséget?

Ha egy kapcsolatban,más nők vagy férfiak után epekezel,akkor az mivel különbözik attól hogy le is fekszel velük?

Miért álszentkedik és háborodik fel erre az emberek többsége,ha ugyis megcsinálja?

Én még mindig többre értékelem ha velem valaki őszinte,és elmondja hogy nem csak engem kiván(de ettől függetlenül jó velem, és szeret) hanem másokat is,mint hogy eljátsza a nagy szerelmest,a "csak engem akar es masra sem nez" lovagot,majd orrba szájba,fűvel-fával csal.

Ha erre van igény,minek a sok "kötöttség" ?


2018. ápr. 26. 20:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

Általánosítani akarsz, b..szod? Akkor tessék:

"Általában azok papolnak a hűtlenség előnyeiről, nyitott kapcsolatokról meg szabad szexről, akik csak az ötcombú barátnőjükkel (alias Marok Marcsi) és egy csomag papírzsebkendővel randiztak egész életükben."

2018. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
istenem...nem szegyelted ezt a halal gaz szoveget idegepelni? ...:)
2018. ápr. 26. 21:14
 13/21 anonim ***** válasza:
92%

"A tett es a gondolat kozott a gyavasag a kulonbseg...:)"


Vagy az önkontroll és a gerinc.

2018. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem speciel tetszett a 11-es válasza. :D Talán még igazság is van benne. Sok példát láttam már ilyenre mikor a szüzike fiú nagy hanggal éltette a többeskapcsokatot,a mindenféle orgiákat és hasonlók. A dolog mechanikája egyszerű: csak a neten látta/magazinban olvasta/úgy hallotta/elképzelte. Saját tapasztalata nincs. Így igen könnyű bármit is állítani. Kérdező te is ilyen vagy?
2018. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%

#9


"a tett és a gondolat között a gyávaság a különbség"


Nem, kiscsillag. A gerinc.

2018. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Engem nem érdekelne, s nem háborodnék fel rajta, ha lenne párom és félrekettyintene. Megköszönném az addigi részvételt és mehet isten hírével. Semmit nem jelent számomra egy párkapcsolat, pontosabban képtelen vagyok beleélni magam bármibe is párkapcsolatok terén. Egyszerűen nem tudok komolyan venni egy párkapcsolatot. Ha úgy adódna, hogy én kettyintek félre, akkor elé állok, elmondom, aztán dobjon, leszarom. Nem várom el a hűséget, s valószínűleg én sem lennék képes rá. Nem érdekel, apatikus vagyok e téren.
2018. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

DE ÉN NEM HIRDETEK SEMMIT,DRÁGA JÓ EMBEREK...

pont hogy NEM azt az oldalt képviselem,akinek arra van igénye hogy össze vissza kurjon mindenkivel...én csak arra vagyok kiváncsi,hogy ha az ember már arra vetemedik hogy megcsalja a kedvesét,akkor miért nem vállaja már a kapcsolat elején,hogy Ő ilyen...neki ez a kielégitő..ő erre vágyik,ezt szereti...stb

Miért kell a másikat hátba szurni,és miért kell alapvetően a hűséget hirdetni,ha te nem azt képviseled? ...NA ENNYI,amit én nem értek.

amugy lány vagyok.

2018. ápr. 26. 22:16
 18/21 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Ennek tobb oka van, az egyik, hogy a gyereket fel kell nevelni, s az embereknel, ez 18 evet vesz igenybe. Ez eleg sok ido, ezert alakult ki a hosszan tarto parkapcsolat igenye. Viszont, egy no nagon nehezen viseli el, ha esetleg az apa altal osszeszedett eroforrasokbol egy masik anyatol szarmazo gyerek miatt az kette osztodik. A ferfi, pedig nem akarja mas gyereket nevelni, ezert figyel arra, hogy ha lehet csak tole legyen annak a nonek. Szoval mindket nem felsorakoztat erveket, a huseg mellett.
2018. ápr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen másképp gondolkodunk.

Megpróbálom elmagyarázni, én hogy látom.

Az alap: nekem a szex az szerelmeskedés. Érzelmek nélkül elképzelhetetlen. Nem csak sima testmozgás, vagy olyan, hogy ha viszket akkor megvakarom.

Tehát aki lefekszik mással, az 1. Őt szerti, 2. Engem nem szeret. Ebből a két okból véget is vetek a kapcsolatnak, akkor is, ha nem feküdtek volna le.

A hűség pedig nekem természetes. Egyáltalán nem nehéz, nem érzem áldozatnak vagy lemondásnak. Ezért is várom el.

Én úgy nem tudnék élni, hogy random minden pasi a farkát belém törölheti, aki aznap éppen megkívánt. Mivel érzelmek nélkül elképzelhetetlennek tartom a (minőségi) szexet. De azt se hiszem el, hogy valaki képes több embert szeretni, csak az egyiket jobban. Ilyen nincs, ő csak magát szereti és csak saját magát akarja boldoggá tenni, mindenki másra tojik. Ezért se képes a hűségre. És mellette sose lesz boldog a párja.

2018. ápr. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

1000% monogám emberként egyetértek, mindenkinek sokkal jobb lenne, ha a nem monogám típusok bevállalnák ezt, és nem hülyítenék a hűségeseket, cserébe akkor a monogámok se "korlátoznák" azokat, akik több ember iránt éreznek vonzalmat.

Van egy csomó ember, aki benne lenne nyitott kapcsolatban, és vannak egy csomóan, akik senkit nem akarnak a párjukon kívül... Sose értettem, miért jó átb..ni a másik csoportba tartozót, és fájdalmat okozni neki ezzel, miért nem lehet őszintének lenni, és a saját "csoportunkból" választani valakit.

Szerintem tök jó lenne, ha nem lenne elvárás a hűség, mert akkor a poligám típusok nem hazudoznának össze-vissza, ezzel megbántva a párjukat, hanem anélkül lehetnének nyitott kapcsolatban, hogy elítélnék őket. Mindenki könnyebben megtalálná a hozzá illő párt.

2018. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!