Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fujjolnak fekete férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fujjolnak fekete férfiakra, más nem-fehér etnikumokra pedig nem?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt, hogy jaj, bármi, csak fekete ne, mindegyikük aidses, hasonló előítéletek.

De ha egy fehér lány mondjuk ázsiai sráccal járna, azzal is lenne baj? Vagy ők kutyát esznek, azért ne?



2018. ápr. 26. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Az is baj lenne.

31/f

2018. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem figyelsz eléggé. Baj az arab a török és a cigány is. Bár tény ázsiairól még nem olvastam rossza de az ilyen páros nem is olyan gyakori mint a fentebb említettek.

Én azt a hisztit nem értem hogy miért nem járnának olyannal aki már volt együtt feketével, cigánnyal stb. Mintha bármi "nyoma" lenne a dolognak odalenn.

2018. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Mindenkinek joga van azzal dugni akivel akar és mindenkinek joga van ezt számára negatívan értékelni.

Tegyél csak fel kérdést mennyi nő tolerálja itt azt, ha egy férfi volt prostinál? Egyből a nemi betegségekkel jönnek.

2018. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

#2, pedig de, a cigánynak meg a feketének akkora a dákó hogy marad nyoma, még az ázsiait a csaj sem veszi észre hogy bent van e 😂😂😂


Viccen kívül az ázsia valahogy elfogadottabb. Talán ők még sosem csináltak balhét, vagy csak természetes hogy a sok kínai bolthoz kínai ember is tartozik. (Mondjuk a kebabhoz is török, de ők is elég elfogadottak)

2018. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

nekem van egy ilyen exem.

mikor együtt voltunk nem kicsit morbid és rasszista módon állandóan cukkoltam mikor láttunk egy négert,hogy-szóljak neki,bevegyük?-meg nyaraláskor hogy menjünk afrikába és hozunk haza párat,legalább lesz aki takarítson stb.

aztán elmúlt és összefutottam vele olyan 8-10 évvel később és jött az utcán egy nagyon szép 3 éves forma...félnéger kislánnyal.

én meg mondtam volna,hogy jaj de szép stb,de csak nevetett mikor meglátott és annyit mondott hogy-ki ne mond!

:)

2018. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha megkérdezik nőktől, hogy együtt lennének-e más etnikumú férfiakkal, akkor had legyen már szabad a saját véleményüket leírni ide anélkül, hogy az fujjolásnak vennénk. Azt senki nem írta, hogy baj ha mondjuk te egy fekete vagy ázsiai sráccal akarsz járni, de ettől függetlenül bármely nőnek had ne legyen már ez kötelező.
2018. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Feketék... Mások járhatnak velük, de én nem fogok..

Szerintem a legtolakdóbb banda a világon. 4 hónapja élek külföldön. Kb 3x történt meg ezidő alatt h konkrétan a telefonszámomat akarták kizsarolni tőlem az utcán...totál idegenek. Míg pl ellenben más etnikumok, beleértve minden keletit is, abszolút tisztelettel állnak hozzám mindenhol.

2018. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

Micsoda? Egy fekete kisportolt fiunak azonnal akad noje. Na meg ok otthonrol azt hoztak,h alapvetoen jokedvuek mindig. Ez egy nagyon jo tulajdonsag. Barmilyen szegeny,mindig a maximumot hozza ki a kulsejebol.


N/34

2018. ápr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
24%

Figyeld csak meg, ilyen kis gizda huszonéves luvnyák írogatják, hogy soha nem feküdnének le sem négerrel, sem ázsiaival, sem spanyollal, sem osztrákkal, sem senkivel. De! Lefeküdnének. Csak jobb előtte egy kicsit mímelniük a különcöt. Aztán a különcködésből fakadóan 100 nőből 98 mégis csak lefeküdne feketével, sárgával, Zorróval, sógorral, mert ezek a nők annyira különlegesek...


Egyébként némelyik itteni GYK-s nő a saját testvérével kefél. Ennyit a GYK-s nők erkölcséről...

2018. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Én Zorrót vállalom, ha nem kell senkinek. 😁
2018. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!