Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fujjolnak fekete férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fujjolnak fekete férfiakra, más nem-fehér etnikumokra pedig nem?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt, hogy jaj, bármi, csak fekete ne, mindegyikük aidses, hasonló előítéletek.

De ha egy fehér lány mondjuk ázsiai sráccal járna, azzal is lenne baj? Vagy ők kutyát esznek, azért ne?



2018. ápr. 26. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#8

Egy fekete férfi alapból jobb genetikával rendelkezik testfelépítés és izomtúnus szempontjából mint egy európai vagy ázsiai. Értem ezalatt, hogy bárminemű edzés nélkül is sportosabbnak tűnnek. Ők sem hoznak ki semmivel többet a külsejükből, alapból ilyenek.

Vagy szerinted miért van olyan kevés japán meg orosz férfi a 100 méteres síkfutás VB döntőjében?

Másrészt, nekem is fülig érne a szám, ha itthonról azt hoznám, hogy kéthetente más, szép, kerek fenekű nőket döngetnék.

Ám nekem inkább tűnik úgy, hogy semmivel több tisztelet nincs bennük a nőkkel szemben, sőt... Szórakozóhelyen is odamennek a lányhoz akit éppen meg akarnak dugni és három szó után már annyira nyomulnak, hogy fél karjuk a bugyijában van.

Ázsiai férfiaknál nem igazán látni ilyen modort, pont ezért lehet az előítélet a feketékkel szemben. Hogy egyszerű darab rongynak meg ürítőlyuknak nézik a nőket (főleg a fehér nőket) és mégis ugyanúgy van sikerük (ezt látja egy másik férfi kívülről).


Bár nekem aztán tök nyolc. Annyi biztos, hogy nem ujjonganék örömömben, ha megtudnám. Nem vagyok bigott mert én is valószínű lefeküdnék egy fekete nővel, ha úgy van, de keltene bennem némi ellenérzést.

Pont a szeteotípiák miatt amikkel a fekete férfiak is ugyanúgy tisztában vannak, de mégsem virággal a kezükben mennek oda egy nőhöz, hanem egyből a "megdugom ezt a rihét" stílussal.

2018. ápr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert a négerek buták és agresszívek. Ráadásul a lányok csak divatból jönnek össze velük, meg mert nagy farkuk van.
2018. ápr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
feketék, cigányok, arabok agresszívek, tiszteletlenek, kevésbé intelligensek, erőszakosak. ezért az ellenérzés velük szemben.
2018. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért én elég ritkán látok ilyet, hogy konkrétan le lenne írva 24/7 600x, hogy "minden fekete férfi aids-es". Pár korlátolt ember van, aki ilyen baromságokat hisz.


Abban van igazuk mac. azoknak, akik nemcsak a személyes ízlést hozzák be a képbe, hogy a nem arab ázsiai kultúra közelebb áll a nyugati kultúrához, mint a fekete (vagy cigány vagy arab), és könnyen megjárhatja vele egy nő. Pont ezért én sem jönnék össze ilyen etnikumokkal, bár alapvetően is szexuálisan is a világos bőrhöz vonzódom (még a napbarnított sem jön be igazán).

2018. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!