Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook párkapcsolatot ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook párkapcsolatot ki lehet tenni megosztás nélkül?

Figyelt kérdés
Azt szeretném,hogy ne jelenjen meg a hirfolyamba.

#Facebook #kapcsolat #párkapcsolat #megosztásnélkül
2018. ápr. 27. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán úgy, hogy elöször privátként allítod be a láthatóságot és utána teszed nyilvánosra? Nem vagyok benne boztos, de én így próbálnám.
2018. ápr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemrég változtattam meg a sajátomat és ki is írta fölé, hogy nem jelenik meg a hírfolyamban. Igaz, nálam csak az ismerősök láthatják, azt állítottam be.
2018. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy lássák, ne tedd ki.
2018. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első két kommentelőnek a válaszát.
2018. ápr. 27. 10:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet tenni, de miért zavar, ha kikerül? Nem kellemetlen, ha bepróbálkoznak nálad vagy a párodnál, mert azt hiszik, szinglik vagytok és szabad?
2018. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én se szeretem, de ha mégis kirakja (pl mikor profilképet változtatok), akkor utólag gyorsan letörlöm a hírfolyamból. (ettől függetlenül sokaknak megmutatja, mint friss bejegyzést...)
2018. ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én jelenleg egyedülálló vagyok, de már csak a félreértések elkerülése végett is kitenném, ha kapcsolatban lennék. Nem kell ömlengeni nyilvánosan, de még mindig jobb, mint állandóan magyarázkodni azoknak, akik bepróbálkoznak, mert azt hiszik, hogy szabad. A hülyékkel így sem lehet mit kezdeni, de a normálisak felfogják, és legalább ők nem zavarnak.

Most mondok egy hülye szituációt, nekem most tetszik valaki az ismerőseim közül, de nem egyértelmű, hogy van-e kapcsolata vagy nincs, sem kapcsolati állapotban nincs jelezve, sem másképp, és amikor beszélgettünk, akkor sem utalt ilyenre. A viselkedése alapján sem lehet biztosan tudni, mert több nőismerősével is olyan szinten jóban van, hogy azt akár többnek is lehetne gondolni, aztán lehet, hogy csak régi jó barátság és semmi több.

2018. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az új bejegyzéseknél ott lesz akkor is. Amúgy, miért ennyire "titkos", ha kint van a neten?
2018. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!