Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Mit tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Mit tanácsoltok? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Volt egy párom 3 éve.. akibe nagyon szerelmes voltam 3 hónap volt az egész kapcsolat... valami miatt akkor összevesztünk, és én a kapcsolattartás miatt óriási butaságot hazudtam... hogy nem jött meg, lehet hogy terhes vagyok! Persze nem buta és tudta hogy nem igaz! Onnantól minden kapcsolatot megszakított velem, s azt mondta beteg vagyok! Én kerestem sokszor, de sikertelenűl... végül 1 év múlva csak válaszolt ... és azóta van szexuális kapcsolat hébe hóba, kisebb nagyobb megszakításokkal! Én mindig mondom neki hogy szeretem és szeretném ha újra kezdenénk... ő azt mondja az régen elbasztam.. néha ha azt mondom neki h hagyjuk egymást mert nekem ez nem elég akkor azt mondja h majd alakulnak a dolgok köztünk ne erőltessem... jön magátol! Ha ittas akkor mondja hogy jó volt meg minden de ő nem tud bízni ezek után bennem... meg a barátja aki azóta nem a barátja azt mondta hogy meg dugott... de ez nem igaz, mondtam neki is... de ha ittas ezt is felhozza h miért pont ő?Gyakrabban keresem én mostanában őt, de volt olyan h ő keresett csak! Van olyan hogy válaszolni sem válaszol ha írok neki csak másnap.. vagy 2 nap múlva ... de néha meg ír napokig hogy várja hogy találkozzunk... nem tudom mit tegyek..elegem van ebből.. szeretném ha komolyan venne... vagy ennek így tovább nem sok értelme van

2018. ápr. 27. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

Gratulálok, anyukád büszke lenne rád, hogy egy k..rvát nevelt fel. Ez egy szexkapcsolat.

Neked agyad helyén mi van???? Feketén-fehéren elmondták neked, hogy NEM KELLESZ PÁRKAPCSOLATRA! Ebből most mit nem értesz?

D..gni jó vagy, de másra meg nem.


Tükörbe hogy tudsz nézni? Büszke vagy magadra, hogy benne vagy egy szexkapcsolatban? Ettől többre nem is számíthatsz.

Ne álmodozz tovább.

2018. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj kicsim, hát Téged jól kihasznál. Amikor puncihiány lép fel akkor keres, amikor meg épp van más vagy nem hiányzik akkor vissza sem ír. Így van ez bizony. Azzal meg, hogy ne erőltesd ez majd alakul ezzel pedig húzza az időt. Elhiszem, hogy szerelmes vagy de neki nem kellesz úgy komolyan, sajnos ez van. Hogy pedig ezt tűröd, elviseled-e azt meg neked kell eldönteni.
2018. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindig abba bízok hogy komoly lesz egyszer... sajnos én nagyon szerelmes vagyok😞
2018. ápr. 27. 14:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor semmiképp semmi esélyem nincs?
2018. ápr. 27. 14:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért bízok benne mert 3 év után miért pont engem dugna még most is? Elég jó pasi és tudom hogy vannak rajta csajok... és néha úgy veszem észre h akarná ezt csak fél és nem bízik bennem.... meg nem csak annyi a találkozunk akkor nem csak szex.... együttalvás, beszélgetés
2018. ápr. 27. 14:55
 6/8 anonim ***** válasza:

"Azért bízok benne mert 3 év után miért pont engem dugna még most is?"


Mert tudja, hogy odavagy érte, úgy tud irányítani téged, ahogy ő akarja, könnyű téged kihasználni, hiszel neki, reménykedsz benne, mert olyan naiv vagy, hogy nem látod a valóságot.

2018. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jajj ilyet olvasni szörnyű :( 1-es válaszolónak mondanám h ez nem egy túl szép reakció :/ ettől még nem vagy k**va csak szerelmes...amimég mindig nem kéne alapvetően okot adni a dologra...ha jó lenne ez így neked akkor azt mondanám csináld tovább...de nem jó...minden kapcsolatot szakíts meg vele mert ez így reménytelen...csak kihasználja h szereted és bármire kapható vagy...van ismerös storym ha érdekel írj 18/l
2018. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🙂
2018. ápr. 29. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!