Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettetek már bele valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már bele valakibe, akivel egyáltalán nem voltatok egy hullámhosszon?

Figyelt kérdés
Irreális, de beleszerettem egy férfiba, akivel kb. egyáltalán nincs meg a közös hang. Nem értem, ez hogyan történhetett, teljesen össze vagyok zavarodva emiatt. Veletek volt már hasonló? Ilyen esetben érdemesebb inkább igyekezni elfelejteni, jól gondolom?
2018. ápr. 27. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

Vagy csak lehet még nem volt ilyen tapasztalatom. Tudsz gyakorlati példát mondani?

2018. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Hát, általánosba, az nem tudom ér-e. Totál mások voltunk, az osztályba elég sokat veszekedtünk is, de fülig szerelmes voltam bele gyerekként :D
2018. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bővebben mit jelent, hogy nincs meg a közös hang?
2018. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Nagyon hamar szét is mentünk.

Az hozzátartozik, hogy utána is nagyon közeli barátok maradtunk. Néha úgy összeveszünk, hogy kb. egy évig nem is keressük egymást. Megjegyzem mindkettőnken most már családja van, gyerekekkel. Valami összeköt, de együtt nem tudtunk élni.

2018. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Konkrét példát hoznom nehéz, de az egyik dolog, ami számomra zavaró, hogy nem tudunk úgy viccelődni egymással, mint másokkal. Pedig (úgy gondolom,) mindkettőnknek jó humora van. De valahogy nem perdülünk egy húron, nem értem az okát. És azt sem, hogy ilyen körülmények között hogyan zúghattam bele. Még egyetlen egyszer sem beszélgettünk bizalmasan, mégis nagyon fontos lett nekem.
2018. ápr. 27. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!