Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt amit szerettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt amit szerettetek exetekben, és mi az amit nem?

Figyelt kérdés
Volt olyan tulajdonsága ami hiányzott később egy ideig?Illetve mi változott meg benne amiből kiderült,hogy mégsem illettetek össze?
2018. febr. 15. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Szakítás után nem konkrétan valami hiányzott, hanem ő maga. Úgy minden.

A közelsége hiányzott leginkább és nehéz volt feldolgozni, hogy többé nem találkozunk valószínűleg.


Elveszett a kitartása. Nem láttam rajta azt a lendületet, amit az elején. Egy hét alatt teljesen megváltozott. Én sem fogom fel, hogy hogyan, de ekkor már éreztem, hogy közeleg a kapcsolat vége...

2018. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Ossze illetunk , en mondig megkerdeztem milyen napja volt megoleltem , de 6 ev utan igy is elhagyott ..
2018. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Igazából nem, amíg együtt voltunk, addig jó volt, de utána kb 1 hét alatt túltettem magam a dolgon (ő szakított velem), és nem is gondoltam rá, hogy bármilyen téren hiányozna.

Amit nem szerettem, a hisztijeit, meg miután kidobott, még én lettem a hibás mindenért, meg hogy rámpazarolta az időt megyütt voltunk stb. képtelen lett volna azt mondani, hogy szép volt jó volt, de mostmár más szeretek, ez lett volna a normális, de ehelyett neki mindenáron engem kellett pocskondiáznia.

2018. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

1

Pozitív: intelligencia, humor, hűség, megbízhatóság

Negatív: akaratosság, dohányzás, folyamatos ellentmondás, rugalmatlanság.

2

Pozitív: humor, elképesztő asszociációk, széles látókör, eszméletlen szex

Negatív: megbízhatatlanság, túl sok "nőügy" (nem csalt meg, de sose tudtam bízni benne, mert szinte mindenkivel flörtölt, akinek vaginája volt), befolyásolhatóság a baráti társasága nyomására.

Igazából a szex hiányzott sokáig a másodikként említett ex kapcsán, és a sajátos humora. Nem időközben változtak meg, inkább csak időbe telt, mire a negatív dolgok miatt tönkrement a kapcsolat.

2018. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Melyikben?
2018. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akármelyik,vagy ahogy itt vki irt akinek több is volt.
2018. febr. 15. 22:02
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Amit szerettem az az volt, hogy nagyon kedves volt, gondoskodó, érezte, hogy ha rossz passzban voltam, akkor próbált vigasztalni, felvidítani. Írt rám mi van velem, kereste a kontaktot, de nem tolakodóan. Bújós volt nagyon. Lelki téren totál passzoltunk. :] Én ezeket visszafelé is nyújtottam, mondhatni ilyen téren harmonikus volt a dolog :)

Amit nem: Aztán az utolsó hónapban olyan minden más lett. Kiderült van a képben egy harmadik nála... ennyi.

Ami miatt nagy volt a differanszié: Sokszor szabadkozott, hogy sajnálja, de nem tud velem partner lenni: Film elemzésekben, ami nálam egy jó európai művészfilm/dráma, az nála egy egyszerűbb vígjáték (Walking Dead-et meg Z-Nationt megszerette, végignéztük :P), társadalmi problémák megvitatásában (közéleti, aktuálpolitikai kérdések) stb. Szóval kicsit intellektuálisabb vonzatban dadogott a dolog, sajnos. Engem úgy nem zavart, elfogadtam, hogy őt nem érdekli és/vagy esetleg nem érti. :|

Zenei ízlés: Nekem komoly zene/epic/OST-k/minden olyan elektronikus zene ami kreatív :) Nála: Horváth Tamás és társai meg Trance :)

Ételek dettó teljesen más. :D (1-1 közös max.)


Végül is nem illettünk össze, na. Ez van. De hiányzott sokáig abban a tudatban is, hogy nem én voltam a hűtlen.

2018. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Másfél évig voltunk együtt. Mindent megadott amit lehetett. Ő volt az első komoly kapcsolatom. Mivel fiatalok vagyunk könnyen elbeszélgettünk, de csak a sport volt közös témánk. Aztán kényelmes volt a kapcsolat, volt akivel együtt lehettünk, a szex ugyanolyan jó volt. Elkerültem egyetemre, ő dolgozott. Sokat tanultam, nem érdekelte mi van velem, azt várta én menjek utána, féltékenykedett. Karácsony előtt szakítottunk, most mindketten éljük az életünket.

20l és 25f

2018. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nos, mi igazából inkább barátok voltunk, és az a rész nagyon hiányzik, -pedig már rég nincs közünk egymáshoz,-

mert rengeteg mindenről lehetett vele beszélni, olyan érdekesen látta a világot és màssal még nem sikerült ezt összehozni, hogy elviselje a baromságaimat. Amúgy a kapcsolat részen lekezelő és bunkó volt, -erre későn jöttem rá, hogy átlépte a poénkodás határát, de szerelmes ember elég gekko tud lenni, úgyhogy biztos nem jönnék vele össze, és jobb is ha nem beszélünk.

2018. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A szakítás előtt összevesztünk, véleménye szerint sznob lettem, mert egyetemre mentem. Nem bántam vele másképp, csak sok a tanulni való, pedig ha vele voltam nem tanultam. De szerintem jó másfél év volt számunkra. Ha még szakítottunk is

8as voltam

2018. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!