Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyunk ilyenek, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyunk ilyenek, mi emberek?

Figyelt kérdés

Miért nem kell az, aki mindent megtenne értünk?


Én most ilyen helyzetben vagyok. Tudom, hogy bármit megtenne értem, imádna, de én mégis a volt kapcsolatom miatt, egy olyan miatt bánkódok, aki folyton átvert, hazudott, bántott és nem becsült meg. Erre itt egy ember, aki más...



Miért vagyunk ilyenek?

(Akinek nem inge, ne vegye magára! :)


2018. ápr. 27. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerencsére az értelmesebb emberek nem ilyenek! :D A többiek meg pont azért ilyenek, mert nem értelmesek.
2018. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezzel nem segíttettél.


Sajnos nagyon szeretem a volt barátnőmet, nagyon nehezen megy nélküle.

2018. ápr. 27. 22:02
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Én sose voltam hülye, rám ez nem igaz.
2018. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Hiába, ha valaki iránt nem vonzódunk, azzal nem jövünk össze.. Ez nem a mi hibánk..
2018. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Mert az emberben mindig benne van a bizonyítási vágy és valami megszerzése felé irányuló cél.
2018. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon vonzódok a másik nőhöz. Sokszor volt olyan érzésem, hogy vele akarok lenni.

De mindig kihátráltam, exem miatt.

2018. ápr. 27. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Megtennék bármit Chris Hemsworth-ért, de hülye lenne engem választani a csodaszép felesége helyett.


Az, hogy ki van épp rád kattanva, az teljesen független attól, hogy neked bejön-e külsőre, belsőre.

2018. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Mert aki könnyen adja magát és mindent megtesz értünk, azt már nem kell megszerezni, nem kell érte küzdeni. Ellenben aki magasról tesz ránk, azért küzdeni kell, folyamatosan fenntartja a figyelmünket azzal, hogy semmibe vesz minket, ezáltal rá koncentrálunk, mert be akarjuk magunknak bizonyítani, hogy igenis kellünk neki. De amint őt is megszereztük (jelen esetben visszaszerzed) már ő sem lesz annyira érdekes számodra.

Voltam én is ilyen helyzetben, de tanultam belőle.

2018. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A tudományos kutatás szerint, ha elutasítanak, akkor beindul az agyban a sóvárgás és a függőség érzése. Olyan, mint a drogfüggőség, de jelen esetben ez az a személy, akinek nem kellettél.

Egy másik teória szerint túlértékeled az adott személyt és ha elutasít az értéke felmegy. Ez olyan, mintha a bizsu igazgyöngyé változna. De igaza van az előttem szólónak, ha megszereznéd, akkor csökkenne az értéke jócskán. Én is tapasztaltam.

2018. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 .. viszont ha elfogadnak, akkor is beindulhat az agyban egy másfajta kellemes érzés, ami általában a párkapcsolat örömeivel jár:D Inkább pszichológiailag magyaráznám a dolgot, mert nem mindenki működik így, csak az, akinek komplexusai vannak, nemis igazán akar kapcsolatot, csak a belső harcai kötik le, meg negatív emlékekből szerzett frusztrációk, nem tud felszabadult lenni.
2018. ápr. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!