Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek írnatok olyat, hogy:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek írnatok olyat, hogy: "Tünjön el az életemből! "?

Figyelt kérdés
Próbáltam egy ismerősömet rábírni, hogy beszéljünk, mert tudom, hogy nehesztel rám. Az ok tulajdonképpen nem is jogos, mert mások olyan dolgokat mondtak neki rólam, ami nem igaz. Aztán próbáltam rávenni írásban, hogy beszéljen velem, hiszen nem is ismer. És ezt a választ kaptam. Ti mit reagálnátok erre?

2018. ápr. 28. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Megmondanám, hogy


"örülj neki, hogy az életed része voltam, te szemétláda. Hozzám ne merj mégegyszer szólni, mert hozzád vágom a vázát"


Na kb. ezt.

2018. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én alapjáraton senkire, ha valakire nem vagyok kíváncsi, akkor nem foglalkozom vele, és hidegen hagy, hogy mit csinál. De én is kaptam már ilyet az egyik exemtől. Nem esett jól, de értettem, mit akar. Azóta nem beszélünk.
2018. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Senkinek, mert agyilag már nem egy 12 éves szintjén vagyok. Máshogy rendezek le egy konfliktust.
2018. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is ismer, akkor minek erőlködsz? Hagyd a fenébe.
2018. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A facebookos ismeroseim 90%-anak. :D
2018. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:
2018. ápr. 28. 19:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Engem meg sajnos bánt, hogy ez az ember elítél, hiszen nem is tud semmit igazán rólam.
2018. ápr. 28. 21:10
 8/9 anonim válasza:

exemnek a rinacnak aki füvel fával csalt meg isemrtem is az uj barátnöjét szánalmas. 1

kb neki vagy ha lenne még valaki aki ugy megcsalna...

2018. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Leginkább olyannak akiről azt érzem zaklat.
2018. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!